Wsparcie

Open search

Nagrywanie kanałów - Sprawdź "Personal Video Recorder"!

Expert

Nie masz czasu, aby obejrzeć swój ulubiony program? Jeszcze nic straconego W tym artykule wyjaśnię, jak włączysz nagrywanie za pomocą funkcji PVR (Personal Video Recorder) i nośnika pamięci podłączanego do USB.

Aby sprawdzić, czy telewizor obsługuje opcję nagrywania wystarczy wejść na www.samsung.pl , gdzie w szczegółowej specyfikacji na stronie produktu znajdziesz taką informację.

1.jpg

Jak skorzystać z opcji nagrywania natychmiastowego przy użyciu ekranu przewodnika?

Naciśnij przycisk  HOME(Domek), a następnie wybierz emitowany program przy użyciu funkcji Przewodnik. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wybierz, a następnie wybierz opcję Nagrywaj z menu podręcznego, aby natychmiast rozpocząć nagrywanie.

2.jpg

W opcji TV na żywo wybierz przewodnik.

3.jpg

W przewodniku wybierz program który chcesz nagrać, następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Wybierz.5.jpg

Wybierz Nagrywanie.6.jpg

Czerwona kropka informuje Cię o nagrywaniu programu .

Możesz też nagrywać w inny sposób!

Jeśli podczas oglądania emitowanego programu wybierzesz opcję Nagrywaj po naciśnięciu przycisku

p1.jpg

lub

p2.jpg

a następnie naciśniesz przycisk Wybierz, a rozpocznie się nagrywanie.

7.jpg

Podczas oglądania TV na pilocie wybierz przycisk

p1.jpg

lub

p2.jpg

i naciśnij przycisk Wybierz.

8.jpg

Wybierz opcje Nagrywaj.9.jpg

Nagrywanie się rozpocznie.

Pamiętaj o ważnych zasadach funkcji PVR.

1. Opcja nagrywania programów dedykowana jest dla kanałów telewizji naziemnej.
  2. Ta funkcja może nie być obsługiwana w zależności od modelu lub regionu geograficznego.
  3. Jeżeli zależy Ci na nagrywaniu programów w TV to przed zakupem warto sprawdzić dostępność tej funkcji w modelu, który Cię interesuje.
  4. Zaleca się użycie dysku twardego USB o prędkości 5 400 obr./min lub większej z własnym zasilaniem. Dyski twarde USB typu RAID nie są obsługiwane.

Mam nadzieję, że powyższe wskazówki będą dla Was bardzo przydatne.

Miłego nagrywania!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOWIEDZI
Mastermind

@MichałM  A jak się ma do tego problemu https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Co-można-dodać-ulepszyć-Pomysły-sugestie/m-...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

Cześć ,

funkcja nagrywania programów niestety na tą chwilę nie spowoduje automatycznego uruchomienia telewizora według ustalonego harmonogramu :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Mastermind

@MichałM  Czyli moje rozwiązanie jest najlepsze dla @gk16 dla starszych  i obecnych TV

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like