Wsparcie

Open search

Jak zmienic region samsung q6f

First Poster

Witam posiadam tv samsung q6f z inteligentnym pilotem?? Ktoren nie posiada przycisków i chciałbym zmienic region telewizor zostal kupiony we francji i chce miec aplikacje polskie takie jak ipla itp. Z z regionem francuskim nie ma takich szans widziałem na yt jak ktos daje na menu i tam wpisuje na pilocie 982 kod i wyskakują różne kraje ja niestety nie mam żadnych cyfr.. a jesli daje od nowa konfigurację i chce dac na starcie i tam jest tylko kilka panstw polski nie ma? Czyli się nie da czy da ale w inny sposob? 

9 ODPOW. 9
Mastermind

Hej @Lukiluk 

Po pierwsze wejście w menu serwisowe powoduje, utratę gwarancji coś takie możesz zlecić przez infolinie i wtedy serwis Ci zmieni region bez utraty gwarancji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Hej czyli dzwonie na infolinię w Polsce i mowie o swoim (problemie)? I powinni mi takie cos zrobic? Nie orientujesz się czy to jest platne czy nie?
Mastermind

@Lukiluk  A gdzie obecnie mieszkasz w Polsce czy zagranicą ? Taka usługa może być w ramach gwarancji tylko musisz mieć zgodny dowód zakupu z TV w tym samym kraju.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
We Francji czyli mi sie nie uda to? 😁
Mastermind

@Lukiluk  To nie będzie możliwe odbieranie polskich aplikacji na terenie francji 

First Poster

Aha no to szkoda dopiero gdybym mieszkal w Polsce i wtedy moglbym takie cos zrobic? Dzieki za informacje pozdrawiam! 

Mastermind

@Lukiluk  Nie wiem jakie ciebie interesują aplikacje ale zobacz tutaj https://www.forbes.pl/biznes/koniec-geoblokowania-netflix-czy-hbo-go-dostepne-za-granica/b1ss1y2

First Poster
Interesował mnie program tv pilot ponieważ zona chce miec polska telewizję a jeśli otwieram na przeglądarce na telewizorze to leci ale bez glosu takze nie wiem czy to wina strony czy moze terewizoru?
Mastermind

@Lukiluk Już kiedyś o tym pisałem dlaczego na przeglądarce nie ma głosu i inne rzeczy nie działają a tv pilot nie jest dostepny w Smart Hub.

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Telewizor-UE55H6400-przeglądarka-przestała-...

Autorzy z największą liczbą like