Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak włączyć blokadę rodzicielską w UE32J55000?

(Temat utworzony: 26-10-2018 10:45 PM)
8287 Wyświetlenia
MD76
Student
Opcje

Proszę o podpowiedź jak włączyć BR w tv UE32J5500? Telewizja analogowa jesli to ma znaczenie przez UPC. Włączyłem blokade klasyfikacji kanałów i nie działa. Może jakoś zatwierdzić trzeba czego nie wiem jak zrobić. Proszę o instrukcję krok po kroku. 😁

0 Like
18 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MD76Czy masz moduł CI czy dekoder od UPC ?

0 Like
MD76
Student
Opcje

Zwykły wtyk antenowy z 30 kanałami analogowymi

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MD76Poczytaj instrukcje od strony 88 tak samo można skorzystać w TV po nacinieciu klawisza e-manual na pilocie.

0 Like
GrzegorzC
Explorer
Opcje

Hej 

Poniżej podaje Ci ścieżkę z instrukcji, w jaki sposób można włączyć taką blokadę w twoim odbiorniku.
Włączanie/wyłączanie zabezpieczenia kanałów hasłem
(MENU/123) MENU Nadawanie Edytuj kanał
Kanały nieprzeznaczone dla dzieci można zablokować przy użyciu hasła.
"" Przed włączeniem ochrony hasłem upewnij się, że dla opcji Blokada kanału ((MENU/123) MENU Nadawanie
Blokada kanału) wybrano ustawienie Włączone.
Blokowanie/odblokowanie kanałów
Kanały można blokować i odblokować. Wybierz kanały na ekranie Edytuj kanał, a następnie wybierz opcję
Zablokuj lub Odblokuj w dolnej części ekranu. Gdy na ekranie pojawi się okno wprowadzania hasła, wprowadź je.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
0 Like
MD76
Student
Opcje

 Dziękuję Wam za odpowiedzi. Jednak źle zadałem pytanie. Chodzi o blokadę klasyfikacji programów A nie jak napisałem kanałów. Przepraszam za zamieszanie. Robię to w następujący sposób. Menu-> nadawanie-> blokada klasyfikacji programów-> pin-> ustawiam na 12-> exit. I nie działa 😐 coś robię źle?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MD76A wyświetla ci się po zatwiedzeniu 12 czy nie ? U mnie UE32J4100 działa na kanałach cyfrowych.

0 Like
MD76
Student
Opcje

Żadnych ikonek na ekranie nie ma. Ale chyba właśnie dostałem odpowiedź. U mnie są tylko programy analogowe. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy po wybraniu masz widoczne te wspomiana 12 ?

20181027_093856.jpg

0 Like
MD76
Student
Opcje

No właśnie nie mam

0 Like