Wsparcie

Open search

HBO na QE55Q7FAMT - nie działa

First Poster

HBO na QE55Q7FAMT - nie działa

Mam serdecznie DOŚĆ.
Kupiłem najlepszy możliwy telewizor Samsunga. Cudo na ścianie. Obraz super.
Ale co mi po tym skoro nie da się oglądać.
Mam telewizję naziemną, nie ma satelitarnej.
Mam pakiet HBO wykupiony w play.
HBOGo działa super na na dwóch komputerach.  Raz wpisany kod i człowiek zapomina o problemach.
W tym pięknym telewizorze jest dostęp do HBO.
TYLKO ŻE - aplikacja HBO w tym telewizorze to jedna wielka porażka.
HBO to jedyny kanał filmowy dla którego warto taki telewizor kupić a skoro nie da sie oglądać HBO to po co taki telewizor.
Kod dostępu miałem początkowo zapisany na kartce obok pilota.. ale kartki już nie ma. Kod trzeb wpisywać codziennie, czasami kilka razy dziennie więc wszyscy w domu znają go na pamięć. Ale zabawa we wpisywanie go pilotem to nie jest coś człowiek ma robić kilka razy dziennie. Myszka poprawnie sparowana z tym telewizorem czasami jest sparowana ale najczęściej nie jest. Część funkcji jest czasem dostępna a przeważnie nie jest.  Komunikat "kod wygasł" potrafi pojawić się w dowolnym momencie.
Ustawienie języka aplikacji języka filmów nic nie daje.  Ustawiam PL a filmy uruchamiają się "ORY"
Żona każe mi ten badziew oddać do sklepu.  Jest albo czarny ekran, albo zawieszenie w trakcie odtwarzania albo nie ma nic.
Durnie, którzy pisali tą aplikacje będą smażyć się w piekle - moja żona rzuciła na nich klątwę po wielokroć. Nie ma dla nich zbawienia.  To, że ja sam mogę po paru minutach za pomocą kilku włączeń/wyłączeń i resetów, uruchomić HBo to nie jest żaden plus. Telewizor ma być dla KAŻDEGO. Moja żona nie musi umieć "kombinować" co zrobić, żeby działało to powinno po prostu działać.
NIE KUPUJCIE TEGO TELEWIZORA. Obraz jest piękny ale oprogramowanie telewizora to porażka.
55 cali nieszczęść wisi mi na ścianie.
Żałuję zakupu. Kupiłem go w salonie Samsunga i był to ostatni produkt tej firmy. Taka mała zemsta - nic więcej od tej firmy nie pojawi się moim domu.

Etykiety (2)
Tagi (1)
1 ODPOWIEDŹ
Navigator

Dot.: HBO na QE55Q7FAMT - nie działa

TV Samsunga może zapamiętać loginy i hasła do aplikacji, jednak musisz mieć konto Samsung i ustawić automatyczne logowanie. Ja korzystam tak z Ipli i TV sam się loguje automatycznie. Oczywiście zależy to od aplikacji, czy działa poprawnie. W Smart Hubie jest sklep z aplikacjami, ale to nie znaczy, że Samsung jest właścicielem aplikacji i treści. To HBO tworzy program i ustala zasady uwierzytelniania. Sugeruję kontakt z nimi bezpośredni i wysłanie im informacji, że aplikacja nie działa, jak powinna.

Przygotuj dane TV, jaką masz wersję oprogramowania, aplikacji, jakie są parametry połączenia internetowego. W TV możesz zrobić reset Smart Huba w Pomocy Technicznej, wtedy wszystkie aplikacje pobiorą się od nowa. Warto także tam sprawdzić, czy nie ma nowszego oprogramowania dla TV (Aktualizacja). Warto też sprawdzić na innym połączeniu sieciowym, np. hot spot z telefonu. Będzie wtedy pewność, czy nie blokuje tego router lub dostawca. DNS warto zmienić na Googlowskie 8.8.8.8, jest najszybszy. Jak byś chciał pomocy w tych kwestiach to można na infolinię zadzwonić i umówić się na pomoc zdalną.

Myszka, czy klawiatura działa po podłączeniu do USB (kable lub nadajnik), ale tylko w przeglądarce, gdyż do tego te opcje w TV są dedykowane. W aplikacjach nie będą rozpoznawane.

Autorzy z największą liczbą like