Wsparcie

Open search

Głośniki 2.1 SAMSUNG UE55NU7452 UHD

First Poster

Być moze, dlatego rozpocząłem wątek z prosba o pomoc, czy inne zestawy mają ten sam problem i czy ktoś podłaczał i może doradzić.

Mastermind

Połączałem wiele głośników do różnych TV i nie było żadnego problemu jak jest u ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

Hej @cypher_m,

Wygląda na to, że jedyna słuszna weryfikacja opisanej sprawy to podpięcie innych głośników pod ten TV. Może wśród Twoich znajomych, ktoś używa podobnego sprzętu audio?

@StaszekM@MichałM - czy macie dostęp do tego modelu TV i głośników innej firmy? 

Odnośnie do pozostałych poruszonych przez Ciebie kwestii (brak wyjścia RCA/słuchawkowego/brak niektórych opcji): zauważ, że żaden sprzęt nie jest idealny i wszechstronny. Stając przed decyzją wyboru telewizora, zazwyczaj musimy pójść na pewne kompromisy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Zakupiłem Logitechy Z537. Niestety wyłaczenie TV powoduje zerwanie połaczenia. Po ponownym połaczeniu należy wcisnąć przycisk bluetooth w głośnikach. O tyle jest lepiej od poprzednich, że nie ma problemu z łaczeniem jak w poprzednich Svenach, ale do trzeba się przejść i włączyć. Przemyślę, widziałem listwę Creativ 2.1 za rozsądną cenę.

A jeśli chodzi o kompromisy. Oczywiście, można, ale wkurza to, że w poprzednich modelach były możliwości, a teraz brak. Nikt mi nie powie, że divx nie ma, bo chodzi o jakość. Wiadomo, że trzeba było zapłacić za licencje.

Expert

Cześć @cypher_m ,

Sprawdzałeś czy masz aktualną wersję oprogramowania w swoim telewizorze ?

Dla twojego TV aktualna wersja to 1202.3.

Wersję oprogramowania możesz sprawdzić w menu -> Pomoc Techniczna -> O telewizorze.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Tak. Mam taką wersję oprogramowania. I jak się zainstalowalem miałem nadzieje, że divx będzie mozna oglądać Generalnie to Samsung słabo stawia na dźwiek. Nie mówie już o TV, ale smartphony, sprzęt audio. Wszystko kuleje.

Expert

@cypher_m,

jeżeli masz aktualną wersję softu w telewizorze, a głośniki dalej się rozłączają, może to być spowodowane niekompatybilnością urzadzeń, na którą nie mamy wpływu.

First Poster

Zakupiłem Creative Soundbar Stage 2.1. Wyjscie po optyku, BT i HDMI. Wszystko gra i buczy. Cena około 400 zł. Polecam!

Autorzy z największą liczbą like