Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Apprentice

Witam tydzien temu zakupiłem tv UE55NU7672U i mam problem po przez złącze USB nie mogę odtwarzać zwykłych filmów avi w kodeku Divx/xvid. 

Jakaś porada ??

Mastermind

@piobed88Według instrukcji od strony 151 ten TV nie obsługuje wspmnianych rzeczy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

To jest śmieszne ze w takiej klasie telewizorów nie można odtworzyć jednych z najpopularniejszych plików.
Chyba trzeba zwrócić tv do sklepu i wybrać konkurencyjny !!  Samsung strzał w kolano 

First Poster

Posiadam tv Samsung UE32C6500. Aktualnie mam wgrany sterownik 2010/05/28_001013.
Próbowałem rozwiązać problem na 3 sposoby:

1. Pendrive

Zgrałem sterowniki ze strony Samsunga, przekopiowałem na pusty pendrive, rozpakowałem na nim, podłączyłem do TV i pojawia się komunikat, że nie widzi sterowników L

2. Internet

Podłączyłem TV pod internet, zrobiłem test łącza (wychodzi ok), przechodzę do kategorii "Aktualizacja oprogramowania" i wyskakuje komunikat"Błąd podłączenia, kod błędów 606: nieprawidłowy parametr, Najnowsze oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne". Znów porażka.

3. Powrót do ustawień fabrycznych

Pomyślałem, że to pomoże, bo będzie przynajmniej jak było. TV się zresetował, ustawiłem wszystko, ale kodeki są te, co wgrałem (???). Nie wiem, jak to możliwe.

Tak więc działałem na 3 sposoby i żaden nie przyniósł rezultatów.

Jak naprawić oprogramowanie, żebym znów mógł oglądać pliki video z pendrive’a?

Mastermind

@wolen1Dla twojego TV na stronie jest taki firmware wer T-VALDEUC-3018.1 o jakich piszesz sterownikach ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Ja mam oprogramowanie wgrane z 2010 roku  a jest aktualizacja z 2013 roku. Wiem, że jest takie i chcałem na takie zmieic ale nie wyszukuje Aktualizacji z pendrive tak i jak z netu.

Mastermind

@wolen1A jak rozpakowujesz ? Czy tak jak na filmie? Z netu Ci się nie zaktulizuje

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Audiowizualny/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/...

First Poster

Jak bym nie robił tak jak tutaj to bym nie pisał. Ale robie jak na filmikach i jeszcze kilka razypodanymi w necie i nic.

DamianK Moderator
Moderator

@StaszekM 

Co myślisz o tej sytuacji którą opisał @wolen1? Jest na to jakaś rada?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Expert

Cześć @wolen1

Napisz proszę czy formatujesz pendrive przed rozpakowaniem pliku ?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like