Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Expert

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

Czy pobierał ktoś najnowszą aktualizację 1240.7 ?

Pobrałem, nagrywam na pendriva ale niestety TV jej nie wykrywa

Expert

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Explorer

Wszystko zrobione tak jak na filmiku i nie wykrywa, wcześniejsze aktualizacje działały bez problemu, tylko z tą jest problem

Explorer

Aktualnie mam wersję 1240 a chcę zaktualizować do 1240.7 czyli najnowszej i TV nie wykrywa, po sprawdzeniu przez Tv pendriva wyświetla komunikat, że nie ma nowszych aktualizacji, więc coś z tą aktualizacją 1240.7 musi być nie tak.

Nie pierwszy raz aktualizuję więc nagrywam tak jak należy i nic .... :/

Expert

Cześć 

Explorer
A to spoko, dzięki za info Nie wiedziałem, że to to samo, bo tamta była z czerwca a ta z sierpnia
Observer

Witam

Mam tv ue65nu8072 wer. oprgromowania 1103 na stronie znalazłem aktualizacje 1134.

Hmm kurde to po co jest "automatyczna aktualizacja" która nie wykrywa nowego softu ?

Pytam z ciekawości bo to trochę dziwne.

Pozdrawiam

First Poster

Hej,

Posiadam tv UE40H6400 i mam taki problem, że tv strasznie zamula. Po włączeniu działa dobrze przez około 2minuty a potem przestaje reagować na polecenia w normalnym trybie, tzn po nacisnięciu jakiegokolwiek przycisku trzeba czekać kilka sekund na reakcje, np. naciskam "menu" i czekam 30 sec aż się pojawi menu na ekranie. Czasem trwa to tak długo, że porządany ekran zdąży zniknąć zanim się dobrze pojawi - widzę wówczas tylko mignięcie po pewnym czasie, jakby coś wyskoczyło i od razu się wyłączyło. Co ciekawe nawet wyłączenie tv zajmuje kilka sekund. Natomiast obraz i dźwięk z jakiegokolwiek źródła działa bez zarzutu. Efekty przypomina zawalony RAM po brzegi i każdy nowy proces czeka w kolejce do wykonania.

Dokładnie taki sam problem miałem około 3 miesięcy temu, jednak wtedy natkąłem się na ten temat i zainstalowałem najnowsze oprogramowanie z 2880 na 2890 i problem jak ręką odjął. Wydawało mnie się wtedy, że TV nie radzi sobie z pobraniem tak dużego pliku i stąd te opóźnienia. Jednakże teraz nie ma nowszej wersji oprogramowania, a problem wrócił, i co gorsza nie wiem jak mu zaradzić.

Z góry powiem, że reset do ustawień fabrycznych nie pomaga. Czase, po resecie jest dobrze przez 5 minut, a czasem podczas ustawień wstępnych potrafi zacząć się zacinać.

Próbowałem też bez konfigurowania sieci WIFI/LAN, podejrzewając, że ściaganie czegoś w tle może go zamulać, ale efekt pozostaje taki sam.

Jakieś pomysły ?

Expert
Cześć xarkon
Zadzwoń na infolinie, ktoś z obsługi połączy się z twoim tv i przeprowadzi diagnostykę.
A jak nic nie wykażę niech ci zrobią reset serwisowy.

Autorzy z największą liczbą like