Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Apprentice

StaszekM pyta tylko czy che wyświetlić pliki które są na pendrive.
Szewcu72 tak wszystko według instrukcji wybralem pendrive jako folder gdzie pliki maja się wypakowac.Tak pendrive pusty

Superuser II
Superuser II
@James100 A co się dzieje, gdy w menu telewizora uruchomisz opcje aktualizacji? W przypadku tej opcji tv powinien zapytać, czy sprawdzić dostępność aktualizacji na podłączonym pendrivie. Robi to?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

Wchodze w ustawienia pomoc techniczna aktualizacja oprogramowania TV pyta czy chce wyszukać pliki aktualizacyjne na podlaczonym urzadzeniu USB naciskam tak i wyskakuje ze obecnie nie ma dla mnie żadnych nowych aktualizacji.

Superuser II
Superuser II
No to jeżeli telewizor mam faktycznie na pokładzie wersje 1210 a ty pobierasz właściwy plik 1230, to po drodze dziej się coś nie tak. Albo coś z pendrive albo pliki są niewłaściwie rozpakowane. :(

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Apprentice
Spróbuje jeszcze nie bezpośrednio na pendrive zrzucić a metoda wytnij wklej i na innym pendrive.
Superuser II
Superuser II
Ja wypakowuję na pulpit o dopiero po tym przenoszę na pendriva pliki z aktualizacją.

Apprentice
Pobralem ponownie plik z aktualizacja i telewizor wykrył aktualizacja pomogła i zniwelowana zacinanie do zera praktycznie Dziękuje bardzo za pomoc i poświęcony czas pozdrawiam.
Apprentice

Hej,

Widzę, że pojawiła się dzisiaj aktualizacja dla 55MU7002 o nr 1221.0  - ostatnia aktualizacja była jakoś tydzien/dwa temu o numerze 1230.0 

Ktoś coś ? Ściągać i aktualizować?

Superuser II
Superuser II
Downgrade raczej nie przejdzie. Jakiś błąd musiał się zakraść.

Apprentice

ja wczoraj kupilem samsunga55 MU7002 i też mam problem bo nie wykrywa mi aktualizacji z pena....i nie wiem o co kaman...bo nie moge zainstalowac tej najnowszej.... czytalem wyżej że format pena zrobić, itp....i nic.....

Autorzy z największą liczbą like