Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Superuser II
Superuser II
No i co z tego, że w innej zakładce pokaże, jak to dalej ta sama wersja? A przecież tego dotyczyło pytanie drogi @LeszekJ. Wyświetlenie lub nie tej 2 nic nie zmieni. Bo to ta sama wersja. Tak samo nie umożli instalacji, napisanie, że cyferka się gdzieś wyświetla. 😜

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Voyager

Szewcu, zadzwoń do jakiegoś znajomego programisty i zapytaj co to znaczy " major version" i "minor version" oraz dlaczego stosuje takie oznaczenia w praktyce.

Superuser II
Superuser II
No popatrz, a ty dalej swoje. Zamiast pomóc koledze i powiedzieć, czy da się to zainstlować jako aktualizację, czy też nie, to wylewasz w różnych częsciach tego forum swoje żale i frustracje. Ani to pomocne, ani zabawne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Voyager

Nasz kolega teraz sam sobie sprawdzi minor version swojego firmware-u w tv i będzie wiedział co oznacza "ułamek", którego Twój telewizor nie wyświetlał wcześniej

Słyszę, że chyba masz w swoim mniemaniu licencję na bycie tu zabawnym i pomocnym.

Apprentice

Wszystko spawdziłem wg waszych wskazówek. Zgadza się telewizor i na necie jest ta sama wersja opropgramowania.

Ślicznie dziękuję za pomoc i proszę się już nie kłócić

Voyager

You are welcome!

Apprentice
Podłącze się pod wątek. Może ktoś wie gdzie znaleźć oprogramowanie do UE60J6240AW ?
Na stronie znajduje tylko instrukcję obsługi. Automatyczna aktualizacja pokazuje brak nowych wersji a od pewnego czasu nie mogę się zalogować w TV do konta Samsunga.
Voyager

Zrób reset Smart Huba.

Apprentice
Reset pomógł na problem z logowaniem, dzięki.
Nadal jednak nie wiem jak zaktualizować oprogramowanie inaczej niż przez aktualizacje automatyczną. Czyżby do tego modeli Samsung nie wydawał plików aktualizacji offline do użycia poprzez pendrive ?
Voyager

Przejrzyj strony wsparcia Samsunga w UK, Niemczech i innych krajach. Tam często można znaleźć coś ciekawego.

Autorzy z największą liczbą like