Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Highlighted
Voyager

@radzionMusi być czysty bez innych plików.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Aktualizacja eu65nu8072. Czy ktoś może ma informację co jest "nowego" w aktualizacji 1202.3 w stosunku do poprzedniej

1153. Czy "opłaca się " ją instalować  tym bardziej, że boję się coś sknocić bo trzeba instalować przez  USB  /tv aktualizacji nie widzi/.

Voyager

@kingirekTakich informacji na temat co zawiera aktualizacja i co poprawia nie mamy , ale warto instalować najnowsze aktualizacje.

Zobacz coś na temat tej aktulizacji dla innego TV tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Witam, jeszcze pytanko trochę z innej beczki, czemu w ustawieniach auto motion plus jest tylko jeden suwak a nie dwa. Jest tylko redukcja drgań a nie ma redukcji rozmycia.
Superuser II
Superuser II

@radzion i ta inna beczka kompletnie nie pasuje do tego wątku, bo jego tytuł to: "Aktualizacja oprogramowania przez USB".

komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Voyager

@StaszekM  Czy możesz przygotować instrukcje z filmem dla "ALL OS" ?

Voyager

@radzion  Masz dwa rodzaje jeden "ZIP" ALL OS i" EXE" ALL Windows na filmie masz ALL Windows czyli "EXE"

Przechwytywanie.PNG Dla "EXE" u mnie są dwa foldery 

Przechwytywanie.PNG

Explorer

Witam.

Widzę nową aktualizację 1262.0, tylko gdzie jest wersja pod windowsa? Widzę tylko All OS a gdzie "All Windows" do ściągnięcia na kompie z windowsem

Voyager

@Gilletter55  Jak wcześniej pisałem ALL OS jest w postaci ZIP pobierasz na komputer i wypakowujesz na pena.

Explorer
A jak zawsze wcześniej pobierałem "All Windows" to może coś źle się instalowałem ?
Może trzeba było "All OS" ?
Nie czaję już tych wersji :/
Autorzy z największą liczbą like