Wsparcie

Open search

Soundbar HW-K551 - przełączanie na bluetooth

First Poster

Mam problem z moim soudbarem który samoistnie przełącza się z  DIN na BT. Po takim przełączeniu po wybraniu z pilota/lub ręcznie ponownie DIN nie ma dźwięku. Konieczne jest ponowne uruchomienie soundbara. Problem występują od około 2 tygodni. 

Co z tym fantem zrobić? Czy to się nadaje na naprawę gwarancyjną? Dodam że na jesieni 2018 miałem problem z dźwiękiem (trzeszczenie) i wymieniona została cała płyta główna urządzenia. Grzebano również wtedy przy BT.

Dzięki za odpowiedzi

4 ODPOW. 4
GrandMaster

@expedit54  Na początek podaj właściwy model Soundbar ? Czy robiłeś reset ustawień Soundbar ?

Jak to zrobić masz na stronie 220

http://downloadcenter.samsung.com/content/EM/201611/20161129130009612/HW-K550_K551_EN_AH68-02961M-00...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

@vdsl2

Model to HW-K551, rzeczywiście pomyliłem w tytule postu. Nie robiłem tego resetu. Sprawdzę zatem najpierw.

GrandMaster

@expedit54  Czy udało się rozwiazać problem ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Sprzęt jest w serwisie od czwartku, czekam na diagnozę. Zdalnie wraz z serwisem nic nie mogliśmy naprawić.

Autorzy z największą liczbą like