Wsparcie

Open search

SOUNDBAR HW-950 i LG OLED65B8PLA (DOLBY ATMOS)

Apprentice

No więc wg LG brak kompatybilności obu sprzętów lub kabel bez certyfikatu....

Odpaliłem film na blu-ray przez PS4 i tak :

- dźwięk z głośników TV tylko -> pojawia się opcja dolby Atmos i pięknie gra.

- dźwięk z soundbar niestety Atmos nie działa (chodź soundbar wyświetla dolby atmos), ale dźwięku brak

Ps podłączony pod soundbar -> dźwięk Atmos dostępny i piękne gra (oczywiście bez wizji). Kabel HMDI z orginalnego pudełka od soundbar. Wcześniet testowałem ten kabel na ścieżcie soundbar -> TV i bez efektów...więc wydaje się że to jednak brak kodeka bit-stream w TV.

Myślałem o zakupie kabla HDMi -> https://allegro.pl/oferta/kabel-hdmi-klasy-premium-uhdv-10-4k-3m-certyfikat-7458679309?reco_id=4aa82...

Tylko czy jest szens tyle kasy wydać czy nie lepiej odrazu blu-ray ??

Możesz polecić jakiś blu-ray z dostępem do wifi, netflix i USB z dużą ilością kodeków ??

DamianK Moderator
Moderator

@vdsl2

Znasz jakiś polecany model?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
GrandMaster

@DamianKJutro dam znać rozejrzę się trochę 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

GrandMaster

@MarselMoże taki https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/home-theater/blu-ray-dvd-players/ubd-m9500-4k-ul...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
GrandMaster

@MarselWedług mnie lepszym wyborem będzie Panasonic https://www.rtvmaniak.pl/category/sprzet/odtwarzacze/

Navigator

A nie lepiej opylić  PS i kupić Xboxa który wspiera Dolby Atmos z Netflixa

Po co dodatkowe graty

Apprentice

Xbox nie przejdzie w domu , po za tym jest kilka tytułów na PS "eksluzywnych" które chciałbym zobaczyć, a chodzą słuchy że za 2 lata będzie nowe PS i Xbox więc poczekam.

Co do blu ray to chyba będzie jeden z : ubp-x800b / Panasonic UB-700 lub zasugerowany UB-450 który dopiero ma wyjść. Najbardziej zależy mi jednak na funkcjach dolby atmos / vision / netlflix z youtube oraz płynne odtwarzanie wielu formatów z USB więc wciąż się wacham bo różne są opine...

Apprentice

Atmos działa pięknie...wystarczyło kupić drogi kabel hdmi z certyfikatem....więc blu-ray nie potrzebny.

Dzięki

Pozdrawiam

Marcel

RadekK Moderator
Moderator

Super! Bardzo się cieszę, że podzieliłeś się rozwiązaniem z innymi użytkownikami

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like