Podpora

Open search

Samsung Galaxy Unpacked 2018

RomaniuS Moderator
Moderator

Jste připraveni přivítat nového člena do rodiny Galaxy?

321.PNG

Upoutávka

Společnost Samsung již brzy představí novou vlajkovou loď, a to konrétně 9.srpna 2018! Sledujte přímý přenos z představení na www.samsung.com.

Jste zvědaví, jak bude vypadat a které nové funkce přinese? :robottongue: Zkuste uhádnout, které to budou. Za chvíli to vypukne a mě by zajímal Váš názor, ještě před zahájením. Pojďme společně diskutovat na tohle téma. :robothappy:

1 ODPOVĚĎ
Superuser I
Superuser I

Hádat nebudu, ale co bych si přál:

• návrat infra diody - mrzí mě, že u S6 byla a pak zmizela
  • velké úložiště - 128 GB základ, přes 256 po 512 GB, klidně i 1TB
  • moc bych si přál oddělení uživatelské a systémové vnitřní paměti. Teď jsem dělal továrko u S9+ 256GB a zálohovat a obnovit to nebyla úplně legrace. TWRP to umí, proč ne i Samsung? Samozřejmě volitelně.
  • Samsung by moh přibalit USB 3.1 kabel. Ten, co je v balení teď je USB 2 a já pořád brblal, že to přenáší data pomalu. Pak jsem koupil jiný kabel a ejhle - 200MB/s žádný problém!
  • lepší přenos dat s PC. Ten protokol, co je použitý teď mě přivádí k šílenství. Náhodně se to odpojuje, není možné vyhledávání, ve složce foťáku se začnou načítat náhledy... není možné cokoliv rychle a snadno udělat. Dříve, když se telefon připojil jako mass storage, to bylo lepší (chápu, že pláču na špatném hrobě, ale máte snad zdrojáky, ne? Ostatně viz výše, proč by nemohly být oblasti pro média oddělené od systému?)
  • přál bych si verzi s rovným displejem
  • přál bych si čtečku otisků vepředu
  • a také doufám, že ten žlutý S Pen je jen úlet a pořád bude existovat stará dobrá černá varianta

Autoři s nejvíce přijatými like