Podpora

Open search

Samsung Galaxy M series - představení 28. 1. 2019

Superuser I
Superuser I

Samsung 28. 1. 2019 představí novou řadu Galaxy M. Podívejte se na obrázky, které Samsung k nové řadě M představil:

Capture Galaxy M ser1.JPGCapture Galaxy M ser2a.JPGCapture Galaxy M ser5.JPGCapture Galaxy M ser2.JPGCapture Galaxy M ser3.JPGCapture Galaxy M ser4.JPGTelefony v řadě M (nahradí řadu J) dostanou Infinity-V displeje, duální fotoaparáty, čtečku otisků na zadním krytu a velkokapacitní baterie s rychlým dobíjením. Premiéra modelů Galaxy M10, M20 a M30 bude v Indii a později se jich máme dočkat i ve vybraných zemích Evropy. 

Více informací můžete nalézt na stránkách Samsungu: https://www.samsung.com/in/microsite/galaxy-m/

Těšíte se na novou M řadu nebo dáváte přednost jiné řadě od Samsungu?

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser I
Superuser I

Na tohle se těším, vypadá to pěkně. Akorát pro mě zklamáním je to tuctové umístění foťáku nahoře v rohu. A mým přáním je, aby i ten nejlevnější telefon Samsung z letošní nabídky, měl automatickou regulaci jasu displeje

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Mě se zase to umístění foťáku nahoře uprostřed v Mkové řadě docela líbí. Přijde mi to logičtější než má být u Skové řady v pravém hormím rohu.

Superuser I
Superuser I

Já myslel zadní foťák , ale je fakt, že na čelní straně to umístění uprostřed působé méně rušivě než v rohu, ale je to o zvyku. A v reálu to bude třeba lepší.

Autoři s nejvíce přijatými like