Podpora

Open search

Pouzdro na telefon

Superuser I
Superuser I
Pokud jste na mobil stejně opatrní jako já, rád bych doporučil pouzdra od Roubala. Na telefonu mám fólii a silikonový zadní kryt, ale na přenosy ho dávám ještě do pouzdra. Bohužel Note9 má hodně atypický poměr stran, což je umocněno tím, že ho mám s nasazeným krytem, takže se na něho pouzdra špatně shání. Naštěstí pan Roubal nabízí opravdu široký výběr a hlavně, nabízené rozměry je možné po domluvě změnit (jeden rozměr o až 5mm), takže jsem si objednal pouzro s mírným prodloužením a jsem hodně spokojený.
Cena i s poštovným 350 Kč, a to myslím není vůbec přehnané. Objednávat lze zde: http://www.pouzdra.cz/cs/telefony/id/credoroubal.jpg

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Dobrý tip! Tenhle typ pouzdra občas používám a právě něco podobného hodlám pořizovat.  

Explorer

Já jsem teda na telefon víc než opatrný a střídám je víc než je zdrávo, ale do tohohle bych ho nedal, po zkušenostech u přítelkyně kde se jí tam asi dostala nějaká nečistota a S7 jí to zrajtovalo po obouch stranách. 

Na kryty jsem nikdy nebyl a vždy jsem si na skleněný tel. koupil folii dopředu a dozadu, nicméně na S9+ používám ultra slim plasťák z číny a jsem nadmítu spokojený, zakryje nevzhledné nápisy na zádech a krásně ladí20181202_205333.jpg20181202_205400.jpg20181202_205411.jpg

Superuser I
Superuser I

A proto existuje tolik variat krytů i pozder, aby si každý vybral podle svých potřeb a uvážení

Autoři s nejvíce přijatými like