Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Odložení oznámení

(Téma vytvořeno: 16-12-2018 03:59 PM)
683 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Zjistil jsem, že  mi na Note 9 a Tab A10(2016), oboje na Oreo, nefunguje odložení oznámení.  Nevím jestli dělám něco špatně,  ale na telefonech jiných značek jsem odložení občas používal a fungovalo to. Nastavím odložení o 15 minut, ale po nastavené  době se nic nestane. Můžete to někdo vyzkoušet? Screenshot_20181216-155209_Samsung Experience Home.jpg

 

 

 

0 Like
12 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Mě to normálně funguje. Nemám tam tedy nikde možnost volby času jako to je u tebe, ale když dám odložit, tak se mi to za 15 minut znovu objeví (zkoušeno 2x po sobě) 

jv18
Big Cheese
Možnosti

Díky za odzkoušení, je to zvláštní, mně to nejde ani na telefonu, ani na tabletu. Sice tuhle funkci nepoužívám, ale občas by se mohla hodit.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

To oznámení máš jako upomínku v Reminder nebo jako upomínku v kalendáři? Já na tohle používám aplikaci Kalendář přímo od Samsungu. 

Při přidávání poznámky mám kromě názvu, připomenutí, data a hodiny atd. také možnost zvolit typ kalendáře (Můj kalendář, Samsung kalendář a Gmail kalendář). Já tam mám právě ten Gmail aby se mi to synchronizovalo s počítačem. Když dám odložit, vše vyskakuje opakovaně i na telefonu i na PC.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tohle mám notifikace z oznamovací lišty, emaily, zpávy atp. Od nějaké verze androidu, tuším 8, vím, že se dá oznámení skrýt a následně se znovu objeví po nastavené době. Už jsem to dřív zkoušel a fungovalo to. Teď to ale nic nedělá, tak nevím, jestli je chyba jen u mě, nebo v nádstavbě.Screenshot_20181217-125210_Samsung Experience Home.jpg

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Funguje. Odzkoušeno přímo dle screenshotu - upozornění na e-mail a po 15 minutách upozorní.

jv18
Big Cheese
Možnosti

Moc jsi mi pomohl, budu hledat problém někde u sebe.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Zkusil jsem to a funguje (hláška z banky). Zkoušíš jen ten e-mail nebo i něco jiného?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Zkouším všechno, co je v notifikační liště a nic.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Už se mi zobrazila i zpráva o pořízení screenshotu.

Nehraješ si třeba zároveň s hodinkami, že bys to tam označil jako přečtené, a proto se to už nevrátilo?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like