Podpora

Open search

Nezobrazené fotografie v galerii přijaté z Galaxy J6

First Poster

Screenshot_2018-12-04-08-29-56.png

Já přes správce souborů fotku najdu v download a dám otevřít přes galerii. Fotka se takto zobrazí -jde pouze "nastavit jako" nebo "vysílat na TV". Ale v galerii samotné fotka vidět není. Dělá to pouze pokud mi příjde fotka z J6ky u ostatních vše v poho. A abych vyloučil případnou chybu aplikace gmail tak to dělá i při sdílení přes bluetooth..

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Vyzkouším na Galaxy Note 10.1, kde mám starší verzi Androidu.

First Poster

Funguje tedy?

Superuser I
Superuser I

Tak vyzkoušeno na tabletu Galaxy Note 10.1 kde mám dokonce ještě verzi Androidu 4.4.2 a skutečně se fotografie nezobrazuje v galerii. 

Fotografii je možné vidět pouze přes Moje soubory a zde ji mohu pomocí galerie otevřít, ale v samostatné galerii se nezobrazí i pokud ji přesunu do jakékoliv složky. Na S9 to bez problému jde.

Viděl bych to tedy na starší verzi Androidu...

First Poster

Není ale přece možné aby takto samsung "odříznul" všechny starší verze android od takové věci jeko je zobrazení fotografie.. Nejedná se spíše o chybu pouze u té J6 jak jsem se domníval??

First Poster

Nezkoušel jsi posílat z té S9 na Galaxy Note 10.1 docela bych řekl že to fungovat bude..

Superuser I
Superuser I

@AndroidGuru a když pošleš fotku na tablet s tím androidem 4 z telefonu S9, tak vše funguje správně? Je tedy problém opravdu jen u modelu J6, nebo je to obecně verzemi OS?

Superuser I
Superuser I

Teď jsem tedy udělal tento postup: Z e-mailu jsem si stáhnul fotografii do S9 a z ní jsem přes bluetooth poslal fotografii do tabletu a beztak se v galerii nezobrazila. Přesunul jsem ji i přímo do DCIM / Camera a také nic.

Superuser I
Superuser I

A fotka pořízená S9 funguje správně?

First Poster

A foto z S9?

Autoři s nejvíce přijatými like