Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Nezobrazené fotografie v galerii přijaté z Galaxy J6

(Téma vytvořeno: 11-12-2018 08:57 PM)
278 Zobrazení
mariohalama
Student
Možnosti

Při sdílení fotografie (email, bluetooth) z Galaxy J6 se na druhém zařízení fotografie uloží do složky download což je v pořádku nicméně fotografie se poté na daném zařízení (zkoušeno na více zařízení samsung i jiných značek) nezobrazí v galerii a nemá oprávnění ji dále sdílet nebo upravovat. Opětovné zobrazení je možné pouze ve správci souborů složka download ale sdílení není možné. Odzkoušeno na více J6.. Nevíte kdy by mohla vyjít aktualizace s opravou tohoto problému? Děkuji..

0 Like
36 Odpovědi
mariohalama
Student
Možnosti

Ahoj, nějaké řešení mého problému? Pokut tedy existuje, bez koupi nového telefonu?

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Bohužel J6ku nemám a hlavně nemám ani zařízení s androidem starším než Oreo, takže nemůžu vyzkoušet.  Co zkusit fotku v editoru upravit, resp. třeba nepatrně odříznout a uložit jako nový obrázek,  třeba to pak bude fungovat. Nebo sdílet obrázek z jiné aplikace než z galerie, třeba  z Fotek Google. 

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Po oříznutí fotky v J6 nebo přidání klipartu se pak zobrazí normálně. Bez úpravy jde ale pouze video. Ani přes Fotky nebo jinou aplikaci nefunguje. Zkoušel jsem i jinou aplikaci foťáku ale bez výsledku..

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Už si nevzpomínám,  ale zkoušeli jste, zda to dělají všechny kusy J6, nebo jen jeden konkrétní kus? Pokud by se takhle choval pouze ten váš,  tab by nebylo špatné  udělat  tovární nastavení . Před tím třeba jen wipe cache, pokud by to náhodou pomohlo.

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Dělají to všechny J6. Wipe + tovární nastavení jsem udělal jako první.. Proto řeším zde jestli by někdo nepomohl.

0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím @mariohalama,

 

zjistil jsem, že na naši infolinku už s tímhle problémem někdo volal, nicméně jsem pro jistotu nahlásil přímo technickému teamu daný problém i já. Jakmile budu vědět více, určitě sem napíši, jak to dopadlo :winking-face:

 

Určitě doporučuji vydržet a dát telefonům druhou šanci :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type: Dle mého názoru by se tohle mělo opravit, jelikož je to nepříjemná věc. Tak snad se to vyřeší co nejdříve, budu kolegům držet palce.

mariohalama
Student
Možnosti

Děkuji.

0 Like