Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Nefunkční bluetooth

(Téma vytvořeno: 17-07-2018 08:27 AM)
8844 Zobrazení
JitkaHavlova
Student
Možnosti

Nazdárek lidi potřebuji pomoc ,mám nový telefon samsung galaxy a6 2018 a včera jsem zjistila že mi nejde zapnout bluetooth nevíte v čem to může být?Děkuji za radu

0 Like
9 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Jak se to přesně projevuje? Že se ani nevysvítí ikonka Bluetootn nebo že to pak není vidět/nic nenajde?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
JitkaHavlova
Student
Možnosti
Nerozsviti se kontrolka
0 Like
WoodMan
Navigator
Možnosti

Zkus - Nastavení - Aplikace - Tři tečky - Zobrazit syst. informace - Bluetooth - Uložiště - Vymaž obě - Restartuj.

karlaslovackova
First Poster
Možnosti

Už se Vám to podařilo zprovoznit? Asi nějaká chyba samsungu A6, také mi nefunguje a nevím co s tím.....

 


@JitkaHavlova  napsal:

Nazdárek lidi potřebuji pomoc ,mám nový telefon samsung galaxy a6 2018 a včera jsem zjistila že mi nejde zapnout bluetooth nevíte v čem to může být?Děkuji za radu

0 Like
WoodMan
Navigator
Možnosti

Mohl by pomoc i blbý letový režim. Zapni Letadlo a vypni, jestli se něco změní. Pak mě napadá ještě zkusit to přes service menu vyvolat. V telefonu vytočte kód *#7353# a klikněte na Blueetooth. 

 

Pokud nic, tak by ještě mohl pomoct Safe mode (to je režim, kde se spustí jen aplikace od Samsungu a všechny doinstalované vámi zůstanou pozastavené). Vypněte telefon, zapněte a hned na to držte tlačítko hlasitosti dolů. Tam zkuste, jestli funguje Bluetooth. Pokud to v tomhle režimu půjde, tak je problém v aplikaci třetích stran, která to způsobuje. Pak už jen přijít na to, která :mantongue:

0 Like
karlaslovackova
First Poster
Možnosti

Uživatel


@WoodMan  napsal:

Mohl by pomoc i blbý letový režim. Zapni Letadlo a vypni, jestli se něco změní. Pak mě napadá ještě zkusit to přes service menu vyvolat. V telefonu vytočte kód *#7353# a klikněte na Blueetooth. 

 

Pokud nic, tak by ještě mohl pomoct Safe mode (to je režim, kde se spustí jen aplikace od Samsungu a všechny doinstalované vámi zůstanou pozastavené). Vypněte telefon, zapněte a hned na to držte tlačítko hlasitosti dolů. Tam zkuste, jestli funguje Bluetooth. Pokud to v tomhle režimu půjde, tak je problém v aplikaci třetích stran, která to způsobuje. Pak už jen přijít na to, která :mantongue:


Service menu jen načítá s informací že se zapíná bt, prosím čekejte....A nic se neděje. 

Safe mode má také nefunkční bt.

0 Like
Řešení
BoraBora
First Poster
Možnosti
Měl jsem úplně stejný problém a vyřešila to aktualizace softwaru. I když mám nastavené automatické stahování aktualizací softwaru, tuto mi to našlo jenom po použití volby "stáhnout aktualizace ručně". Aktualizoval jsem včera a zatím vše bez problémů, tak to snad vydrží :winking-face:
0 Like
Dan_R
First Poster
Možnosti

Měl jsem stejný problém, Samsung podpora doporučovala spustit bezpečný režim a pokud to nebude fungovat, potom odnést do servisu.  Naštěstí jsem si prošel německou sekci tohoto fóra a tam jsem zjistil, že servisy si s tím neví rady. Jak psal BoraBora, je potřeba si manuálně spustit aktualizaci a zatím mi to 2 dny funguje bez problémů a nové se také neobjevily :-).

0 Like
karlaslovackova
First Poster
Možnosti

Ano ano. Ruční aktualizace pomohla, ačkoliv prvních pár dní od koupi mi tam žádná k dispozici nenaskakovala. Holt samsung na BT v továrně zapomněl 😄 a zaměstnanci technické podpory by se měli proškolit ať nejsme chytřejší než oni 😉 😎

0 Like