Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Superuser I
Superuser I

Na XDA vyšel před několika hodinami článek, kde se píše, že Gear S3 dostávají aktualizaci na Tizen 4. Pokud je to pravda, je to skvělá zpráva a palec nahoru pro Samsung, předpokládám, že nová verze bude řešit i zlepšení výdrže baterie.

Apprentice

Uživatel

@jv18  napsal:

Na XDA vyšel před několika hodinami článek, kde se píše, že Gear S3 dostávají aktualizaci na Tizen 4. Pokud je to pravda, je to skvělá zpráva a palec nahoru pro Samsung, předpokládám, že nová verze bude řešit i zlepšení výdrže baterie.

Zdá se to být hotová věc. Update už se údajně objevuje i v Evropě (Německo, Španělsko). Samsung Newsroom site tuto aktualizaci popisuje jsko Value Pack update.

Apprentice

Ráno mi byla nabídnuta aktualizace aplikace v telefonu. Tak snad již brzy dorazí update na hodinky. Dávalo by to smysl, že nechtěli dělat opravu, ale počkali až bude nějaký čas v prodeji nový typ hodinek a teď pustí Tizen 4.0 i na starší modely. Snad to bude dobré. Každodenní nabíjení je opravdu otravné, navíc, když už kolem 21. hodiny už mají jen pár procent.

Explorer

Ahojte, 

tu je link kde je co to popísané o NOVEJ AKTUALIZÁCII PRE SAMSUNG GEAR S3. 

Možno ste to už čítali a ak nie tak si prečítate teraz. 

https://www.mojandroid.sk/samsung-gear-s3-update-novinky/amp/

Apprentice

Jj, to jsem už četl, ale na původních stránkách.... borci si nedali moc práce a jen to přeložili :-D

Navigator

Na Gear Sport už Tizen 4 venku, řekl bych otázka týdne na S3  

GearS3.PNG

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
Apprentice

Uživatel

@adam_boss  napsal:

Na Gear Sport už Tizen 4 venku, řekl bych otázka týdne na S3  

GearS3.PNG

To je screenshot z www.sammobile.com? V tom článku se píše, že upadate pro Gear Sport je venku rovněž nikoliv, že zatím jen pro Sport 

Highlighted
Apprentice
Ahojte, tak jak to vypadá? Už někdo máte novou aktualizaci na tizen 4? U mě zatím nic,... nicméně, stáhl jsem nový ciferník a baterie je po 3 dnech na na 45%, přes noc ubylo 5%.... Kdyby měl někdo zájem vyzkoušet tak "[Percom LAB] PD001 24H LIME [PL]" ... já jsem s ním velice spokojen
Superuser I
Superuser I

Aktualizace zatím nic, nedokáže někdo fundovaný nastínit alespoň řádově termín uvolňování ?

Explorer

Ahojte, 

Ja skúšam AKTUALIZOVAŤ každý deň, no zatiaľ stále vypíše tu istú informáciu POUZIVATE NAJNOVŠÍ SOFTWARE..  

Autoři s nejvíce přijatými like