Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice
Ten kdo tu aktualizaci má, tak jaké je číslo verze po instalaci a restartu? Díky.
Superuser I
Superuser I

Nejsem si jistý, zda psaním do Samsungu něčemu pomůžete, je tady o tom několik stran. Ano, problém tu je, Samsung o tom ví, pracuje na řešení a vydá opravnou aktualizaci. To nestačí? Nebo chcete konkrétní den a hodinu, kdy aktulizace dorazí přímo na konkrétní kus hodinek?

Apprentice

Uživatel

@Alda_Cvak  napsal:
Mám iphone 8 a také jsem bez nabídky aktualizace pro tyto specifikace hodinek:
SN: R5AK3054J4P
Číslo modelu: SM-R760
Verze Tizen: 3.0.0.2
Verze SW: R760XXU2CRH1

Mám tú istú verziu. Nič nové neponúkajú ani mne. Nie že by som to potreboval. 😉

Explorer

Zkuste odpojit od Bluetooth od telefonu (vypnout BT na Iphone) a pak připojit hodinky na WiFi. Aktualizace Gear hodinek spárovaných s Iphone se vždy řešilo takhle nebo přes kamarádův Samsung/Android. Pokud je nová metoda, tak o ní nevím, ale takhle to vždy fungovalo. Pokud nenabídne ani na WiFi, tak musíte chvíli počkat, aktualizace mají určité vlny pro specifické zařízení a většinou v rámci několika dní.

Apprentice

Uživatel

@Baco  napsal:

Uživatel

@Alda_Cvak  napsal:
Mám iphone 8 a také jsem bez nabídky aktualizace pro tyto specifikace hodinek:
SN: R5AK3054J4P
Číslo modelu: SM-R760
Verze Tizen: 3.0.0.2
Verze SW: R760XXU2CRH1

Mám tú istú verziu. Nič nové neponúkajú ani mne. Nie že by som to potreboval. 😉

Tak mně by se to teda hodilo, baterie nic nevydrží a to mám hodinky pouze připojené přes BT. Vše ostatní povypínáno a vyzkoušeny všechny tipy a triky.

Apprentice

Uživatel

@DDR333  napsal:

Zkuste odpojit od Bluetooth od telefonu (vypnout BT na Iphone) a pak připojit hodinky na WiFi. Aktualizace Gear hodinek spárovaných s Iphone se vždy řešilo takhle nebo přes kamarádův Samsung/Android. Pokud je nová metoda, tak o ní nevím, ale takhle to vždy fungovalo. Pokud nenabídne ani na WiFi, tak musíte chvíli počkat, aktualizace mají určité vlny pro specifické zařízení a většinou v rámci několika dní.

Děkuji za radu. Vyzkoušel jsem, ale bohužel ani takto to nepomohlo. Počkám, než (snad) uvolní aktualizaci pro mou verzi. Nic jiného nezbývá.

Apprentice

Prečo by písanie do samsungu nemalo zmysel ? Za prvé písal som ohľadom toho že kedy bude možné aktualizovať priamo cez hodinky keďže nie všetci používame hodinky so Samsung telefónom. Ďalšia vec jasné že nechcem presný deň a hodinu, lenže nejaký termín musia vedieť. A je blbosť že cez telefón ti dá aktualizáciu ale priamo cez hodinky nie. Takze nechápem čo to teraz tak riešiš.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Před 3 hodinami sem dával někdo příspěvek s citací odpovědi ze strany Samsungu, která popisuje aktuální stav věci. Proto nechápu, proč má někdo potřebu tam psát znovu, to je vše. 

Apprentice
Preto mám za potrebu písať tam znovu lebo presne takúto odpoved som od nich dostal pred 2 týždňami. A keďže uvádzajú že to riešia a že nevedia kedy bude update, pričom update je už von, tak preto mám za potrebu im písať a informovať sa keďže ani sami nevedia čo píšu. Si možno šťastlivec ktorý nemá problém s hodinkami tak ťa to netrápi. Ale my ostatný problém máme a riešime ho, keďže nám hodinky nevydržia ani deň. A posledná vec, podpora samsungu, iPhonu, nokie atď. je práve na to aby riešila dotazy ľudí, a je to ich práca a či ja tam napíšem raz alebo 100x za deň tak mi majú odpovedať lebo nič iné nie je v ich naplní práve len odpovedať na mail. Takze tvoje rozhorčenie je zbytočné.
Superuser I
Superuser I

Nejsem rozhořčen, neboj. Máš problém s výrobkem, využíváš. tech. podporu jeho výrobce, tak to má fungovat. Víc tohle neřeším.

Autoři s nejvíce přijatými like