Podpora

Open search

Galaxy Watch

Explorer

Jak jsem psal, ten kód je veřejný, tedy přímo uvedený u výrobku ;-) Je to - GWOD2018 

Explorer
Kód mi jde uplatnit pouze na růžové, na černé ne :-(
Apprentice

Bohužel nejde no ale třeba se dočkáme akce i mi 

First Poster
Lze spustit Galaxy Appl a najít Watch aplikace v ntb pro lepší přehled a následnou instalaci do hodinek?
Superuser I
Superuser I

Klasickým spsôbom to nejde spraviť. Samsung nemá store ako Google.

Jedine ako to ide spraviť je cez virtualiáciu. Napr. nainštalovať VMware alebo podobný program. 

Apprentice

Ahoj pánové.  Jak vám prosím fungují notifikace?  Mě třeba vůbec neupozornuji  na facebook a whatsapp.  V mobilu halda nových zpráv a hodinky mlčí,  samozřejmě ho mám v hodinách povolený 

Superuser I
Superuser I
S notifikáciam z FB nemám problém, ale WhatsApp je už iný level. Niekedy prídu na hodinky a niekedy nie. Ale osobne si myslím, že problém je v aplikácií WhatsApp, lebo už nejaký ten mesiac / rok mi nechodia notifikácie na hovory cez WhatsApps. Podpora zo strany WhatsApp je totálny fail a po pár týždňoch som to vzdal. Rovnaký problém s WhatsApp som mal aj na S2.
First Poster
Ahoj mám Huawei mate 10 lite a vše mi chodí jak má nemůže to být jen v nastavení
First Poster

Ahoj,

nevíte někdo, jestli LTE verze hodinek funguje pouze s MultiSIMkartou jako Apple Watch LTE nebo se dá do nich nahrát samostatný esim profil neboli používat jiné číslo než v telefonu?

Pokud jsou na tom stejně jako AW, tak je uvedení esimek v ČR zatím k ničemu dokud nebude fungovat MultiSIM.

Superuser I
Superuser I

Tohle je asi spíš otázka na operátora. Pokud vím, nikdo je tady nemá, aby to mohl vyzkoušet.

Autoři s nejvíce přijatými like