Podpora

Open search

Galaxy Watch

First Poster

@Libb

zdravím čítam tu rôzne skúsenosti a postrehy používateľov samsung galaxy watch...jedna pozitívna vec na mojej strane, po aktualizácii sw sa môj problém so zobrazením sms v mobile odoslaných z hodiniek vyriešil. Dúfam, že časom neobjavím negatívny dopad na ostatné funkcie

First Poster

@

Dobrý den,

nejste sám, já ze včerejší aktualizace také vůbec nemám radost. Baterie byla na 80 procentech při životnosti  3 dny a 19 hodin, ihned po aktualizaci byla baterie na 76 procentech při životnosti 2 dny a 5 hodin. To je markantní rozdíl. Hodinky mám od října, dosavadní aktualizace byly vždy bez problému a hodinky jsem nabíjel po čtyřech až pěti dnech, tato aktualizace hodinkám rozhodně uškodila.  Chtěl jsem odeslat feedback na Samsung podporu, ale přes vyplnění všech povinných i nepovinných položek nelze formulář odeslat a stále dostávám hlášku "Tried to send data without session". Dostal jsem se tedy aspoň k tomuto fóru a budu sledovat zdejší dění.

Apprentice

Já s baterií nemám problém. 

Apprentice

Já mám teď hodinky nově a vlastně jsem je získal a hned aktualizoval. A baterie vydrží cca 3 dny (bez AOD, bez GPS, s 10minutovým hlídáním tepu v klidu, s BT), s AOD tak den - což je trochu zklamání, četl jsem, že s AOD až tři dny, bez až pět, ale to se u mě nepotvrzuje navzdory grafům a testům, co jsem četl. 

Superuser I
Superuser I

Dej tomu čas, potřebují pár dnů, aby si to všechno sedlo. Já tomu dávám hodně zabrat, mám AOD zapnuté, měření tepu nonstop a den a půl v klidu, a to mám vlastní, opravdu vůbec neoptimalizovaný ciferník.

First Poster

Bez AOD, tep po 10min, obden nějaké cviceni ci běh, jinak GPS off, bluetooth porad a jsem cca na tri a pul dne

First Poster

AHoj, nemáte někdo problém se stlumením telefonu u příchozích hovorů? Dříve vše fungovalo v pohode, teď po poslední aktualizace zvoní hodinky a telefon současně

Apprentice

Ale to je snad normální, že zvoní telefon i hodinky současně. Proto mám na telefonu vyzvánění vypnuté (jen vibrace) a zvoní pak jen hodinky. 

First Poster

Mě dříve zvonili jen hodinky pokud byli připojené k telefonu a mel jsem je na ruce 

Autoři s nejvíce přijatými like