Podpora

Open search

Galaxy Watch

Apprentice

Ptak: Založit nový účet pomůže. Měl jsem stejný problém a dočetl jsem se o tomhle na globálním fóru, tak jsem to zkusil a pomohlo to. 

Jo nový účet pomůže mám odskoušeno ,jen jsem zvědav, až vyprší expirace karty ,co jako potom ,založit další účet a vše cvakat znovu? 

Navíc nechápu jak mám žadat o narácení peněz v Galaxy Apps,v případě že je app nefunkční.

First Poster
Přesně nad tím jsem taky přemýšlel. Docela škoda, když vědí, že problém má tolik lidí všude po světě a neřeší to...
Apprentice

Tohle vlákno je fajn, zájemce v něm dozví hodně věcí. Nemáte někdo po ruce nějaký článek, jak jsou lidé spokojení s hodinkami třeba po půl roce používání? Všude možně jsou recenze udělané za používání den nebo několik dní. A to je málo. Pak jsem četl hodně komentářů lidí, kteří hodinky vraceli kvůli nefunkčnímu měření apod. Zkrátka a jasně - ty hodinky se mi fest líbí od chvíle, co jsem je uviděl v obchodě. Investice to není malá (bez hodinek se člověk obejde, že :-), tak bych rád věděl co nejvíc před tím, než do nich půjdu. 

PS: Jak je vlastně velký rozdíl mezi výdrží malé a velké verze? Právě kvůli baterii bych šel spíše do větší verze, ale bojím se, aby to nebylo "jako pěst na oko" na mé ruce. :-D 

Explorer

A je tu nová aktualizace hodinek ;-)

- větší stabilita 

- nižší spotřeba

- přesnější měření tepu

Apprentice

Ano, už jsem nainstaloval. Uvidíme, jestli se to vylepší.

Apprentice

No nevím, aktualizace se asi moc nepovedla. Do teď jsem měl spotřebu baterie cca 15% za 24 hod a po aktualizaci zmizelo za 24 hod 25%. Dále přestal fungovat "Denní přehled" a v neposlední řadě a to vidím jako zásadní problém se hodinky po vyndání z nabíječky chovají jako stále k nabíječce připojené (v aplikaci Galaxy Wearable u Baterie je stále napsáno "nabíjení" a displej na hodinkách se otáčí na všechny strany, jak je po vložení do nabíječky standard. Pomohl až restart. Problém s tím, že když se vzdálím od telefonu (samostatný režim) a mezi tím přijde SMS, tak po opětovném spárování hodinky na tuto notifikaci nijak neupozorní. Zobrazí se sice oranžová tečka, ale bez zvuku a vibrací, odstraněn nebyl. Jak to funguje vám??? Hlavně to odpojení z nabíječky. Díky

First Poster

Já tedy žádnou extra zmenu nevnimam. Co se týče nabíjení resp. rezimu po nem, tak vse v pořádku. ZajiZají ale je, ze aktualizace mi prisla min o tyden dříve. Jestli to je tím, že mám EU (Německou) distribuci netuším...

Highlighted
Explorer

Aktualizace u mě v pohodě, neregistruji žádný problém. 

Apprentice

Tak díky za info. Hodinky vlastním od prvního dne prodeje a tohle po nabíjení ještě nikdy neudělaly. Až teď vzápětí  po té aktualizaci. Udělal jsem HR a Denní přehled už zase funguje. Večer dám nabíjet a zítra ráno uvidím jak se to po vyndání z nabíječky bude chovat.

First Poster

Hodinky aktualizovany, mereni tepu stale mizerne :( ... po 20 minutach prestaly hodinky tep merit :(

Screenshot_20190217_210024.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like