Podpora

Open search

Galaxy Watch

Apprentice

Ok, ale čárové kódy jsou nějaké divné, čtečky je nemůžou přečíst. Odinstaloval jsem tuto apku.

Highlighted
Explorer

To je divné, použil jsem po zadání kódů foťák u S9 a kódy vypadají úplně stejně jako na kartičce. A mám otestované TESCO a hned na první pokus se mi kód načetl. Není co by nemělo chodit, protože v hodinkách mám prostě fotku kartičky (kódu) ...

Superuser I
Superuser I

To je úspěch, Tesco mně osobně nebere kód ani z Note9

Apprentice

Já mám S9+ a všechny kódy funkční. Do hodinek jsem nejprve vyfotil kartu, aby bylo zřejmé, o kterou jde a poté jsem oskenoval čárový kód - tedy vložení karty do programu je ve dvou fázích.

First Poster

Chtěl bych se zeptat...dnes jsem si koupil Galaxy watch a mám jeden problém. Když chci zkusit zakoupit např cifernik, tak se mi objevi hlaska " nakup se nepodařilo dokončit. Platba byla zrusena ,nebo se nezdařilo overeni. (error: FAIL GET DOWNLOAD URL/5100). Na google kartou normálně platím, kontroloval jsem údaje na karte, resetoval hodinky i wereable aplikaci, ale nic nepomohlo. Nevíte někdo co s tim?

Superuser I
Superuser I

Zkoušel jsi platit něco v Galaxy apps někdy dřív? Podle té chyby bych skoro tipl na problém buď v platební bráně nebo v Galaxy Apps, nedaří se mu získat odkaz na zaplacení, jenže těžko říct, odkud, jestli z databáze platebních metod nebo až od konkrétního platebního portálu.

Zkusil bych počkat pár dnů, teď je víkend a zkusit to znovu. Případeně se obrátit na infolinku Samsungu. Pokud kartou jinak normální platíš, banka asi nepomůže.

Případně @RomaniuS o nějakých problémech neví?

First Poster

Galaxy Apps jsem doposud nepouzival, takže platit tam kartou take ne... Jeste mam jeden přiblblej dotaz... Ja si myslel, ze kdyz mam endomondo v hodinkách, tak při treninku nebudu potřebovat mobil... Ale to jsem se asi zmýlil co? Porad to po mě chce spojení s telefonem... Chapu to tedy dobre, ze v tomhle pripade funguji watch spis jako takova prodloužená ruka telefonu?

First Poster

Tak endomondo vyzkoušeno a předchozí ditaz beru zpět...

RomaniuS Moderator
Moderator

@Fafos

Problém s chybovou hláškou jsem nahlásil již v pondělí, vše se prověřuje. Ozvu se, jakmile budu mít k dispozici konkrétní informace

First Poster

Diky moc. Já uz tedy taky psal na podporu a hledal v globàlním fóru, kde s tim má problémy spoustu lidi. Zatím se jevi, ze je problém v tom že na galaxy apps jsou ty karty chybne zaregistrovaný hned při prvnim prihlaseni (u mě to bylo konkrétně chybne datum expirace) a přesto, že to opravis, tak zustavaji "zalogovane" chybne udaje. De facto si s tím nevi nikdo rady. Jedine snad udajne zalozit novy ucet. Ale kdo vi.

Autoři s nejvíce přijatými like