Podpora

Open search

Galaxy Watch

First Poster

zdravím , mám Samsung Watch 46 mm , vše zatím v poho, ale uvítal bych nějakou apku na navigaci , ale nechci nic zpoplatněného nemáte někdo tip?

Highlighted
Explorer

V nějaké recenzi o hodinkách se psalo o aplikaci HERE WeGo, že je dobrá. Ale netuším zda je zdarma ...

First Poster

Zakoupil jsem produkt Samsung Galaxy Watch 46mm a zklamala mne chybějící podpora češtiny při hlasovém zadávání (a stejně tak u asistenta Bixby). Nemohu tak ani zadávat odpovědi na zprávy hlasem a dotykové ovládání je při odpovědích na zprávy značně zdržující. Myslíte, že vůbec dojde k nápravě této situace? Jinak mi přijde dosavadní produkt pro český trh celkem nepřipraven a omezen. Škoda, že není možnost přejít z Bixby asistenta na asistenta Google, tím by se myslím problém okamžitě vyřešil. R

(Asi jsem založil zbytečně nové vlákno: https://eu.community.samsung.com/t5/Smartphony-Tablety-Hodinky/Samsung-Galaxy-Watch-46mm-chyb%C4%9Bj...)

Superuser I
Superuser I

@robvon86ne, že bych nesouhlasil, ale tohle jsem psal hned ve své první recenzi. A bohužel se nezdá, že by se blýskalo na časy... Na druhou stranu ale, měl jsem dlouho i hodinky s WearOS a ty česky sice teoreticky uměly, prakticky jsem se většinou dozvěděl, že Google není dostupný :/ A navíc je hodně situací, kdy je lepší psát, než mluvit (porada, plný tramvaj...) a podpora psaní je na velice vysoké úrovni.

Superuser I
Superuser I

@kotel

Možností je viac. Napr.:

•  Gear Navigation - Google Maps Navi for Samsung Watch
  • HERE WeGo
  • City Navigator - offline maps (69Kč)
  • Navigator Standalone (79Kč)
  • Komoot gear
First Poster

Můžete někdo prosím říci jaká je skutečná doba využití na jedno nabití 

Superuser I
Superuser I

Při použití originálního ciferníku, měření tepu do 10 minut, Always On Displej, GPS povolená, běžné využití to vydrží asi 2 dny. Mysleno tak, že první den v 5 ráno jsem to sundal z nabíječky a druhý den ve 22 hodin jsem to zase dával na nabíječku a v pohodě. Teď používám jiný ciferník, který žere víc a dááv to tak tak ty dva dny, ale tam je na houby, že pod 25% ty hodinky začínají mít kecy, zčervená to a tak, takže reálně jeden den velmi intenzivního využití s velkou rezervou.

First Poster

Beru že se bavíme o 46 velikosti. To teda není mnoho, čekal jsem víc! To mě trochu odrazuje ale je pravda že třeba GPS nepotřebuji takže by to teoreticky mohlo být ke 3 dnům.  Děkuji za odpověď 

Superuser I
Superuser I

Ano, 46mm. Jedna věc: obecně, kde já říkám den, většina lidí říká 2-3 dny. jsem hodně náročný uživatel

Superuser I
Superuser I

Ja používam 42mm verziu a cez dva dni sa dostanem vždy.  Cez 2 dni sa dá v pohode dostať, keď máš zapnutý režim šetrenia.

Autoři s nejvíce přijatými like