Podpora

Open search

Galaxy Watch

Apprentice

Ano přesně jak píšete. Já doufám, že brzké aktualizace vše vyřeší a hodinky si zase koupím.

Highlighted
Explorer

No já mám jasno, půjdu do černých 42mm. Rozhodla barva, i když daní bude velikost baterie ... Jako kdyby k nim přidali jak v cizině duální nabíječku, hned bych objednal :-D  Je někde seznam nejoblíbenejších aplikací pro tyto hodinky, že bych dopředu kouknul, co lze z nich všechno možné vymáčknout?

JInak tedy ceny padají, z 8 už se dá sehnat za 7 ;-)

Superuser I
Superuser I

@EvilmanJak jsem už zmiňoval, není problém ti to ukázat, bez velkého chlubení myslím, že ty hodinky využívám docela intenzivně

First Poster

Zdravím,

jsem majitelem 42 mm v černé verzi a kupoval jsem před týdnem.

Hodinky se designově povedly, jsou pohodlné a myslím si, že se hodí do každé situace a to i k obleku. Samotný vzhled změní i vybraný ciferník, kterých je tisíce a nebo výměna řemínku za kožený.

Ovládání je intuitivní a dobře se pracuje s otočnou lunetou. Celé menu hodinek je od základu logické, dá se uspořádat k obrazu svému a pokud máte šikovný ciferník, tak se můžete přímo z něj dostat k nejpoužívanějším aplikacím.

Mám mobil Asus ZenFone 3 a oznámení mi chodí ze všech nastavených aplikací a na všechny jde odpovědět přednastaveným textem, hlasem nebo napsáním přes klávesnici.

Funguje i volání a zvuk na obě strany je čistý a dokonce mi druhá strana říká, že mě slyší lépe než v telefonu

Baterie vydrží +- 2 dny. Mám vyplé wifi, AOD, GPS a měření tepu. Uvidím, jak to bude, až někde půjdu a spustím sledování. Pro info - z nabíječky jsem vzal hodinky včera v 6:00 a dnes v 8:30 mám 50%. Teď jsem měl 6 minutový hovor přes hodinky a vzalo mi to 2%.

Potřebuji poradit s tímto:

1) Jak dostat událost do kalendáře v hodinkách nebo v aplikaci v telefonu? Pokud teda nemusím mít telefon Samsung.

2) Otázka na Libb - píšete, že v telefonu na emaily používáte gmail a v hodinkách jinou aplikaci. Jak jste ji do hodinek dostal? Aplikaci na maily tam žádnou nemám. Nebo opět musím mít telefon Samsung?

3) V manuálu a v recenzích se píše, že mě hodinky ráno po sundání z nabíječky upozorní, co mě ten den čeká (události v kalendáři a v Reminderu). To se ale neděje, i když v Reminderu něco mám. Jak to máte vy?

Předem děkuji za odpovědi

Superuser I
Superuser I

@Haffan

1. Kalendář se mi nějak nedaří. Mám dvě aplikace, které se tvří, že to umí, ale po uložení ta událost zmizí :( Nestačila by připomínka? Reminder funguje dobře i hlasem.
  2. Dával jsem odkaz, ta aplikace pro E-mail je na Play zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.email.provider
  3. U mě to funguje, nevím jestli je to provázané s telefonem (mám S9+)
  4. Screen_20180906_091028.pngScreen_20180906_091031.pngScreen_20180906_091033.pngScreen_20180906_091036.pngScreen_20180906_091038.png

Ohledně ciferníku, zkuste Watchmaker

Superuser I
Superuser I

EDIT: Tahle aplikace vytvořila událost v  Google kalendáři, bohužel před chvíli přišla aktualizace, která ji úplně rozbila :(

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=dSscrmP6J9http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?...

Apprentice

Samsung Email jsem si chtěl nainstalovat, ale na psalo mi to, že to moje zařízení nepodporuje. Huawei Mate 10 pro. Opravdu kvůli hodinkám zvažuji prodej mobilu Huawei a přechod na Samsung. Zrovna čtu recenze 9S Plus

First Poster

Děkuji za info. Budu používat Reminder a s hlasem to funguje fakt dobře. 

Ten denní přehled mi fakt chybí a je možné, že je třeba mobil Samsung. Procházel jsem ještě nastavení aplikace v telefonu a v hodinkách, ale nikde jsem nenašel, jestli se má zobrazovat nebo ne. Náhodou nevíte, jestli jste si přehled musel někde aktivovat?

Jak píše Beeba, Samsung Email nejde nainstalovat. Taky bych nejraději přešel na Samsung. Horší je, že telefon mám firemní a kupovaný před rokem. Nevím, jak bych to vysvětlil

Co se týče aplikací, nemáte tipy na nějaké užitečné aplikace? Nabídka aplika, alespoň podle mě, je hodně zoufalá. Většinou žádné recenze a když už, tak to za moc nestojí. To zatím vidím jako jediné mínus hodinek.

Superuser I
Superuser I

@Beebavidíte, to mě ani nenapadlo, když už to je v Play, že by to nepodporovalo třeba Huawei...

Superuser I
Superuser I

@Haffanuž jsem psal o Watchmakeru, pak je aplikace pro spouštění tasků z Taskeru, dají se spouštět aplikace na telefonu z hodinek, viděl jsem něco na ovládání GoPro nebo foťáku v mobilu, nějaké věci na úkoly, Spotify, Hudba... Spusťte si Galaxy Appl, přepněte na Watch a procházejte, co vás osloví. Případně si stáhněte Tizen Studio a něco si zkuste napsat, je to vlastně C++ a nebo HTML/JavaScript a v Tizen 4 dokonce i C#.NET Já takhle za 2 odpoledne napsat klienta pro Trello (ale je fakt, že jsem měl už hotovou komunikaci z dřívějška, a že je tam zadrátovaný login - autorizace přes telefon už je složitější)

Ten přehled jsem určitě aktivovat nemusel, udělali to ti dva Japonci: Samo a Seto

Autoři s nejvíce přijatými like