Podpora

Open search

Galaxy Watch

Explorer

No Olympie je trošku z ruky a rád bych viděl i ty 42, kterým bych tak na 90% dal přednost kvůli velikosti a hlavně celočerné barvě ;-) Ale třeba časem bude obchod v centru kde budou vystavené a nebo neodolám a udělám si výlet.

Aktualizace: v Alze mají k nahlédnutí obě velikosti (42 v růžové), tak se dají rozměrově porovnat ;-)

Přečetl jsem teď spoustu zahraničních uživatelských recenzí a 42 vydrží reálně 2 dny, což není vůbec tak špatné. Odpovídá to nabíjení mé S9. Na co jsem ale narazil, že v zahraničí je akce a v některých obchodech přidávají k hodinkách i duální bezdrátovou nabíječku, a ta by se hodila. U nás se asi nic takového neplánuje, že? 

Superuser I
Superuser I

Sranda, jak lidi berou barvu řemínku jako barvu hodinek, mně se stalo to samé Ty hodinky jsou zlaté!

Mně vydržely dva dny ty větší, ale já jim dával slušně zabrat.

Superuser I
Superuser I

Tak lidi, copak? Je tu nějak mrtvo na to, jaký je to skvělý kousek! Pochlubte se, kdo už je máte, jak jste spokojení? Jaký používáte ciferník?
Mně učaroval vestavěný Tomcat, i když mně na něm pár věcí chybí a až se k tomu dostanu, zkusím ho předělat buď pro WatchMaker nebo jako aplikaci, jen teda nevím, jestli dokážu rozjet tu sekundovku i v ambient módu...

Apprentice

Dnes jsem si koupil Galaxy Watch a po dvou hodinách jsem šel hodinky vrátit. Bohužel nejsou plně kompaktibilní s Huawei Mate 10 PRO. Nefungují sms, emaily, WhatsApp. Na podpoře Samsungu mi sdělili, že o tom vědí a že možná bude někdy aktualizace, aby vše fungovalo jak má. Ještě mi řekli, že je hlavně problém se značkou Huawei. Takže kdo máte jinou značku mobilu než Samsung můžete mít problémy s některými aplikacemi.  Jinak jsou hodinky krásné a skvěle ovladatelné. 

Superuser I
Superuser I

Ta zkušenost mě mrzí, možná je škoda, že jste tomu nedal trochu víc času.

SMS by měly fungovat aspoň tak, že vám přijde upozornění a měl byste být schopen i odpovědět. Nepůjde procházení starších SMS, protože na to musíte mít v telefonu instalovanou aplikaci od Samsungu a ta není na Play. Ale tohle je omezení ze strany Androidu :/

S Emailem je to podobné, pokud máte třeba Gmail, chodí na hodinky upozornění a nejsem si teď jistý možností odpovědět, nejde pak procházet starší maily. Na to potřebujete aplikace Email od Samsungu, která už ale na Play je: Samsung Email.  Já to mám tak, že mám v telefonu aplikace dvě, protože jsem zvyklý na Gmail, ale v hodinkách používám tu od Samsungu. Je to mírně krkolomé, ale řešitelné.

WhatsApp nefunguje správně nikde, je to chyba aplikace. Zprávy by chodit měly, neupozorňuje na volání, protože používají nestandardní způsob notifikace. Nefunguje to ani na hodinkách Huawei Watch 2 a asi na ničem. Za tohle Samsung nemůže.

Pokud se Vám hodinky líbily, zkuste to ještě zvážit. Na vrácení máte 14 dní, tak je můžete vzít znovu a ptát se třeba tady, rádi poradíme

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@EvilmanTak co, rozhodl jste se pro některé? Pochlubte se

Apprentice

Děkuji za Vaší reakci. Bohužel sms nechodily ani upozornění. Zkoušel jsem všechno možné. To, že bych se nemohl podívat do historie sms a emailů by mi nevadilo. U emailu by stačilo upozornění a to rovněž nefungovalo. Hodinky jsou jinak opravdu krásné, ale pro uplné jejich využití je bohužel nutné mít mobil Samsung. Pokud nějaká aktualizace vylepší kompatibilitu i s jinými značkami určitě se k hodinkám vrátím, protože nejen že jsou krásné, ale i skvěle zpracované a ovladatelné.

Superuser I
Superuser I

Ještě mě napadá, měl jste pro aplikaci Galaxy Wearable povolený přístup k oznámením? A pak v té aplikaci, povolil jste přeposílání oznámení pro dané aplikace? Mně se takto nezobrazovaly notifikace z Taskeru, než jsem si uvědomil, že není mezi povolenými.

Aspoň nějaké notifikace se přeposílaly?

Apprentice

Vše jsem měl povolené. Jediné upozornění se zobrazilo při příchodu zprávy z Viber. Zkoušel jsem u sms i jiné aplikace z Googlu  ale nic nefungovalo  Zřejmě je opravdu v tomto nějaký problém  což mi potvrdili i na lince podpory Samsungu a řekli mi ať si koupím Gear S3  na nich, že to fungovat bude  No to mě rozlobilo. To není řešení  

Superuser I
Superuser I

To je opravdu smutné. Na jednu stranu bych pochopil, že u novinky mohou být nějaké dětské nemoci, ale doporučit starší model je přinejmenším neprofesionální.

Autoři s nejvíce přijatými like