Podpora

Open search

Galaxy Watch - problém s hlubokým spánkem, cvičením a měření tepu

First Poster

Hodinky používám měsíc a mám problem s následujícím:

1., Hodinky nemeří hluboký spánek
I při nastavení stálého měření srdecniho tepu se ukazuje 0%-1% hlubokého spánku. Např. aplikace Sleep as AnDroid mi napíše 3 hod., manželky Apple watch také. 

2. Při dynamickém cvičení se občas zaseknou, nepočítají.
Například při cvičení s činkami buď nezačnou počítat anebo je počítání dle pohybu zaseknuté, zpožděné.

3. Nesynchronizuje se aktivita spuštěná na mobilu
Například při spuštění lyžování se zaznamenala 5 hod. aktivita do telefonu, ale v přehledu cvičení na hodinkách nikoli.

4. Při nastavení měření tepu po 10 min hodinky měří třeba po 2 hod, pak třeba po 5...

Díky za odpověď a vysvětlení, případně popsání podobného.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Superuser I
Superuser I

Ahoj, hodinky mám zatím jen krátce, ale mohu potvrdit bod č. 4, kdy při nastavení měření tepu po 10 minutách nemám také měření vždy po 10 minutách a někdy tam je delší časový úsek (třeba 2 hodiny žádný záznam). Většinou to je když jsem se někde pohyboval. Když jsem v klidu, tak to měří celkem pravidelně. Nicméně si myslím že pro můj denní přehled jestli mám tep v pořádku mi to docela dostačuje a nikdy jsem tak podrobné údaje o svém tepu neměl . Tady je přehled, kdy jsem si hodinky nasadil cca v 7.30 a odložil ve 22.00 hod. 

Screenshot_20190131-095552_Samsung Health.jpgScreenshot_20190131-095527_Samsung Health.jpg

Zkoušel jsem i nechat měření tepu neustále zapnuté a to měřilo docela dobře a zde již třeba hodinové výpadky nebyly a těch dat tam máš ještě více.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Jinak ještě k tomu měření tepu jsem zde na fóru nalezl odpověď od @Matěj, kde odepsal toto: 

Ahoj, problém s měřením tepu na hodinkách Samsung Galaxy watch, je (byl) celosvětový. Řešíme to s lidmi napříč státy na zahraničním Samsung community a tento problém sdílí lidé z Francie, Velké Británie a další. V USA a Kanadě již vyšla nová aktualizace, která podle všechno, tento problém vyřešila. Nezbývá tedy nic, než čekat kdy dorází i do Evropy. Dobrá zpráva tedy je, že to není hardwarový problém, ale softwarový.

S pozdravem Matěj

Autoři s nejvíce přijatými like