Podpora

Open search

Galaxy Tab A(6) 10.1

Highlighted
Superuser
Superuser

Ahoj, jelikož jsem nedávno přešel komplet od Huawei k Samsungu, pořídil si  telefon S8 a hodinky S3 frontier, říkal jsem si, že bych vyzkoušel i tablet této značky. Volba padla na dva roky starý model Galaxy Tab A(6) 10.1. Popravdě jsem od něho nic neočekával, 2GB RAM a procesor střední třídy dnes už prostě neoslní. Tohle je můj osmý tablet. Vyrobený z plastu, ale je skvěle zpracovaný, pevný, takže se nekroutí a nevrže. Po zapnutí překvapil android 7 a záplaty z ledna 2018, čekal jsem něco staršího vzhledem ke stáří modelu. Po nainstalování a nastavení se vyloženě nestačím divit, jak tablet rychle reaguje a nedělá mu problém ani přepínání více aplikací. Samozřejmě na top modely to nemá, ale použitelnost je výborná. Kvalita displeje je velmi dobrá, akorát pozorovací úhly by mohly být lepší. Tablet by měl navíc obdržet do konce roku Oreo. Váhal jsem, jestli mám o tabletu něco napsat, ale protože většinou píše ten kdo má nějaký problém nebo je nespokojený, chtěl bych naopak poukázat na "výprodejový" produkt, který má stále co nabídnout. Pokud váháte nad pořízením tabletu a nechcete utratit balík, tenhle určitě doporučuji. Získáte kvalitní značkový produkt, který rozhodně obstojí při denní konzumaci internetu a multimédií.Screenshot_20181010-140231.png

1 ODPOVĚĎ
Superuser
Superuser

Někde jsem četl, že tenhle tablet nepodporuje OTG. Moje novější verze s 32GB úložištem OTG podporuje, externí klávesnice, myš a flash disk jedou bez problemu. S tabletem jsem po pár dnech nadmíru spokojen. Interent, mail, fotky, sociální sítě, vše zvládá bravurně a svižně. Nejvíce chválím výdrž baterie na jedno nabití, jedním slovem skvělá!Screenshot_20181014-085840.pngScreenshot_20181014-085834.png

Autoři s nejvíce přijatými like