Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Cashback 2018

(Téma vytvořeno: 18-09-2018 04:58 PM)
1516 Zobrazení
Pavel1988
Apprentice
Možnosti

Zdravím. Je mi hloupé se s tím obracet sem, ale jinde jsem se odpovědi nedohledal. Chtěl bych vědět jaké máte zkušenosti s akcí cashback. Přijde mi, že komunikace probíhala do té doby, než odkoupili můj starý telefon a od té doby ticho po pěšině. 

0 Like
6 Odpovědi
krasna_amelie
Journeyman
Možnosti

U mně vše na jedničku :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type::smiling-cat-face-with-heart-shaped-eyes: Přijel kurýr do 4 dní, zkontroloval IMEI, vše sedělo, vzal telefon odjel a peníze přišli druhý den na účet. Říkal tedy, že na to mají měsíc, ale proběhlo to velmi rychle.

Pavel1988
Apprentice
Možnosti

U mě také výkup proběhl rychle s tím jsme byl spokojený. Ale jde mi o ten následný cashback, nejde o to že bych ty peníze nutně potřeboval, ale spíš o komunikaci, nebo tedy nekomunikaci ze strany Samsung, i kdyby třeba napsali nemáte nárok, přece jen jsem jim poskytl dost citlivých dat, tak bych očekával nějakou zpětnou vazbu.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

U mě cashback probíhal následovně:  

 

31. 7. jsem jej registroval na stránkách a přišlo mi potvrzení (Potvrzujeme přijetí požadavku na přepravu výkupu zaregistrovaného pod číslem xxxxxx.) a další e-mail v ten samý den, kde bylo (dovolujeme si Vás informovat, že svoz vašeho výkupu číslo registrace xxxxx byl právě z naší strany objednán.)

 

Cca za 5 dní přijel kurýr a dne 10.8. mi poslali e-mail (dovolujeme si vás informovat, že váš výkup přístroje Ostatní MT - akce Samsung Trade in, číslo registrace xxxxxx, za cenu xxxxx Kč byl dnes vyplacen na vámi zadané číslo bankovního účtu.) - to bylo za samotný telefon, který jsem tam posílal.

 

A včera 3. 9. mi přišel e-mail (dovolujeme si vás informovat, Bonus ve výši 4000 Kč, který se vázal k vašemu výkupu přístroje Ostatní MT - akce Samsung Trade in, číslo registrace xxxxx, byl dnes vyplacen na vámi zadané číslo bankovního účtu.) Takže tak cca měsíc než dorazí ten cashback bonus. Ještě by mi měli ale poslat 256 GB kartu.

0 Like
Pavel1988
Apprentice
Možnosti

Děkuji za sdílení Vaší zkušenosti, alespoň již vím jak to probíhá 

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Tak jen doplním, ať to máme kompletní, že dnes, t.j. 18.9.2018 mi dorazila 256 GB karta. Za sebe tedy potvrzuji, že vše v pořádku proběhlo, jen stačí vyčkat :winking-face:

0 Like
MistrFerda
Navigator
Možnosti
Nákup Galaxy Note8 a vše probehlo OK. Nakupoval jsem přímo u Samsung. Teda u TS Nova který byl donedávna jediný oficiální zástupce Samsung v Ostravě.
0 Like