Wsparcie

Open search

SmartThings w telewizorze UE55NU8042 nie wykrywa telefonu iPhone

Expert

@vdsl2Chodzi Ci o brak aplikacji w telewizorze ? Niestety w tym modelu takiej aplikacji nie będzie. Oczywiście przez pobraną aplikcje na smartphone będziesz miał możliwość zarządznia swoim telewizorem oraz wykonanie np. ScreenMirroring Podaj mi więcej szczegółów, abym mogła bardziej rozwinąć temat ☺️

Legend

@ZuzannaN  Cześć wiem że mój TV UE40JU6740 nie SmartThings  a tylko Samsung  Smart view  i bez problemu mogę oglądać program TV na smartwonie jak i robić odbicie z telefonu na TV. Mój telefon to Samsung A6 2018.

Przechwytywanie.PNGScreenshot_20190605-153812_SmartThings.jpgScreenshot_20190605-154427_SmartThings.jpgScreenshot_20190605-154431_SmartThings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

@vdsl2 Świetnie ! :) A więc, w czym leży problem? W tym momencie widzę, że aplikacja działa poprawie, a z wcześniejszego postu wywnioskowałam, że nie było możliwości wyszukać Twojego telewizora po czym, jednak pojawiła się taka możliwość :) Proszę wyjaśnij mi sytuacje, abym, mogła sprawnie rozwiązać Twój problem.

Highlighted
Legend

@ZuzannaN  Nigdy nie było problemu z działaniem to że mój model się nie znajduje na licie to nie znaczy że nie ma możliwośći uruchomienia lata pracy w serwisie Samsunga.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like