Wsparcie

Open search

Problem z AR12NXCXAWKNEU. Sterowanie przez WiFi

Legend

@Gam8it  Czy już masz najnowszy firmware w TV wer 1270 a telefonie soft G965FXXU6CSG8 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak. Regularnie wszystko aktualizuje. Dziwnie to wygląda. W routerze klima wisi cały czas ale sterowanie raz działa raz nie. Tv po kablu jest do momentu kiedy wyłącze i po chwili usłyszę z one connect takie klik. Po klik tv jak by wchodził w uśpienie i brak reakcji. Kiedy włącze tv sterowanie wraca. Klima ma 3 kreski wifi i stabilnie utrzymuje wifi tak by znikał z listy sprzętu. 

Legend

@Gam8it  Może usuń wszystkie urządzenia z konta i jeszcze raz przeprowadź konfiguracje.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Próbowałem już. 😭 

Highlighted
Legend

@Gam8it  Może masz jakiś problem z telefonem lub coś Ci zakłóca działanie WIFI .

Legend

@Gam8it  Czy udało Ci się rozwiązać problem ?

Autorzy z największą liczbą like