Wsparcie

Open search

Pralka WW90M741NOO nie można przypisać pralki do smartthings

ROZWIĄZANE
First Poster

Włączam pralkę . na telefonie (xiaomi Mi5) mam Smartthings -  uruchamiam program, klikam dodaj nowe urządzenie- znajduje pralkę-klikam , prosi o akceptację (samsung account) -akceptuję - łączy się z z pralką-(pokazuje wskaźnik procentowy,  i staje raz staje na 18% raz na 35%, różnie) po chwili - żąda włączenie symbolu AP przyciskiem smart control - włączam AP - dalej kręci sie wskaźnik ładowania - procenty bez zmian- po chwili wyskakuje komunikat  - nie udało  się połączyć - spróbuj włączyć i wyłączyć urządzenie. I tak caly czas.

Macie jakieś rozwiązania?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Cześć Ma35,

Najprostszym rozwiązaniem które możesz spróbować w pierwszej kolejności to usunięcie hasła do połączenia z siecia Wi-Fi, następnie spróbuj jeszcze raz połączyć pralkę z telefonem i jak zadziała to przywróć hasło do sieci.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
4 ODPOW. 4
Expert

Cześć Ma35,

Najprostszym rozwiązaniem które możesz spróbować w pierwszej kolejności to usunięcie hasła do połączenia z siecia Wi-Fi, następnie spróbuj jeszcze raz połączyć pralkę z telefonem i jak zadziała to przywróć hasło do sieci.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Mam dokładnie taki sam problem. Usunęłam hasło z wifi i wyskakuje mi szyfrowanie wifi samsung -washer które wymaga hasła..

Mój telefon to huwawei mate 9 pro.

Highlighted
RadekK Moderator
Moderator

@MichałJ - podpowiesz @SandraSz92 jakie jest hasło lub jak je zresetować, prawda?

Expert

Cześć SandraSz92,

wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną. Postaram się wyjaśnić temat.

Autorzy z największą liczbą like