Wsparcie

Open search

Pralka Samsung nie można polaczyc pralki do wi fi

First Poster
pojawia mi się bład ze nie jestem zalogowany do konta samsung account, ale jestem... nie wiem o co chodzi.
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@ferbions wyczyść dane i pamięć aplikacji Smart Things na telefonie. W trakcie podłączania pralki telefon nie może szukać nowego WiFi, musi być na sztywno w sieci domowej. Telefon ma wykryć tylko pralkę a nie nową sieć. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
@szewcu72 dziękuję bardzo za rozwiązanie problemu, pomogło wyczyszczenie pamięci i danych w apce
Superuser II
Superuser II

@ferbions kliknij rozwiązanie dla postu, który był pomocny, aby w przyszłości inni mogli go łatwiej odnaleźć.  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
klikam ale.nic się nie dzieje.
Superuser II
Superuser II

@ferbions nie ten mrugający tylko ten przy pozostałych przyciskach pod postem.

First Poster

Screenshot_20190306-224645_Samsung Internet.jpginnych przycisków pod postem nie ma.

Superuser II
Superuser II

@ferbions ok, już wiem dlaczego. Nie ty zakładałeś temat, stąd nie wyświetla się ci ten przycisk. Spoko, ważne że udało się rozwiązać problem i będziesz mógł "podglądać" i sterować pralką z poziomu telefonu. 

Autorzy z największą liczbą like