Podpora

Open search

Spekulace - bude takto vypadat Galaxy S10+?

Superuser I
Superuser I

Pomalu se bude blížit termín představení nových Galaxy S10 a tak si pojďme trochu zaspekulovat . Dnes jsem objevil tyto fotografie, kde je "údajná" podoba modelů Galaxy S10 ve třech verzích. Galaxy S10+ by měla mít podle těchto fotografií dokonce hned 6 fotoaparátů (2 vpředu a 4 vzadu).

a1.JPGa2.JPGa3.JPGa4.JPG

Co si o tom myslíte, je to reálné? A co by se Vám na nových S10 líbilo a chtěli byste tam mít 

17 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Hodnotit design je vždy hodně subjektivní.  Mně osobně je třeba jedno, jak telefon vypadá,  najdu si na něm vždy to lepší.  Na snímcích se mi líbí rozložení čoček,  obdobně jako na Note 9, ale na fotce s červeným pozadím mi přijde ten výřez v displeji nesnesitelně rušivý.  Nejvíc bych uvítal skvěle fungující čtečku otisků v displeji na kterou čekám už  třetím rokem  

Superuser I
Superuser I

jj, na čtečku v displeji také čekám. Jinak pokud by to byla pravda, tak je škoda, že všechny ty fotoaparáty nemá i klasická S10 ale jen větší S10+. Plus verze mi totiž příjde už moc velká... 

Superuser I
Superuser I

A ještě jsem zapomněl napsat, že bych chtěl foťák umístěný nějak ve středu telefonu, ne v rozích a také,  aby co nejméně vyčníval. Zatím to tedy vypadá nadějně. 

Superuser I
Superuser I

Dle vyjádření Evana Blasse, který fotografii zveřejnil, by toto měla být uniklá fotografie připravovaného Samsungu Galaxy S10. Tak uvidíme 

Capture EB.JPG

Superuser I
Superuser I

Už se nemůžu dočkat až bude celá nová série představena a taky se těším i na ostatní nižší řady, podle všech možných spekulací se máme na co těšit a to je dobře!

Superuser I
Superuser I

Takže zapište si do kalendářů datum 20. února, to je naplánováno představení S10 v San Franciscu

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Tak 20. února 2019 by se měl pravděpodobně také představit skládací mobil Galaxy F, alespoň dle tvrzení billboardů, které Samsung vyvěsil v Paříži:

Capture GF.JPG

Na billboardech je použito korejské písmo Hangul, které hlásá: „미래를 펼치다 이월 이십일“. V překladu do angličtiny to znamená „The future unfolds. February twentieth“, volně přeloženo do češtiny: „Budoucnost je rozkládací. Únor dvacátého“.

Na tiskové konferenci by měl tedy Samsung představit základní Galaxy S10 EGalaxy S10Galaxy S10+ a zřejmě i 5G verzi označenou jakou Galaxy S10 X a rozkládací Galaxy F.

Uvidíme, každopádně se velmi těším 

Superuser I
Superuser I

Na internetu poslední dny kolují fotky reálných modelů S10 a od zde uvedených nástřelů se vpodstatě neliší. Pro někoho může být design málo inovovaný, připomíná Note 9, co se umístění fotoapárátů týká, ale já jsem za tohle rád, mám objektivy zadního foťáku umístěné více do střenu a né v rohu, jak je poslední dobou zvykem. Nejvíce se těším na první kontakt v reálu s přední kamerkou, kterou obklopuje po celém obvodu displej, určitě se na to bude dát rychle zvyknout. Ale hlavně, čtečka otisků prstů v displeji - můj splněný sen

Superuser I
Superuser I

Pokud to nebude fungovat s fólií, tak s tím splněným snem souhlasím, ovšem v mém případě to je noční můra :(

Autoři s nejvíce přijatými like