Podpora

Open search

Samsung Prodejny

Superuser I
Superuser I

Teď jsem se dočetl, že v ČR končí Euronics. To je pro mě zajímavé proto, že v Brně je prodejna Samsung v Olympii vlastně Euronics. Ví s eněco o budoucnosti té prodejny? Převezme to Datart, osamostatní se, zanikne?!

Zdroj: https://www.cnews.cz/euronics-konci-datart-prodejny

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
First Poster

Achjo, to se bude Ufon zase radovat....Ale řekl bych, že se o ně postará Datart jak říkáš.

Explorer

Má křišťálová koule je zamlžená, ale něco mě říká, že konce roku se to určitě dozvíme  V článku je hezky napsáno a nezbývá než počkat

Superuser I
Superuser I

Ahoj, jestli se nepletu, tak v Brně se aktuálně stěhuje prodejna a centrum. zák služeb Samsung na novou adresu. Stěhování by mělo proběhnout do konce měsíce září. Není tu někdo informovaný o tom, zda se chystá nějaké slavnostní otevření, příp. spojené s nějakými výhodnymi cenami? Jsem nový příznivce značky po přechodu od konkurence a rád bych si nakoupil a vyzkoušel co nejvíce věcí od značky a Brno mám na dosah ruky :-)

Superuser I
Superuser I

To co se stěhuje je spíš servis než prodejna a nepatří pod Euronics ani Datart, byli to slovenští esc.sk

O akcích bohužel nevím, že by s eněco chystalo, co @RomaniuS ?

Superuser I
Superuser I

Díky za rychlou odpověď. Mám v tom trochu zmatek. V Brně byl v Avionu na parkovišti servis a v Olympii značková prodejna, je to tak? Pokud ano, tak se se teda stěhuje? Omlouvám se zmatky.

Superuser I
Superuser I

U Avionu byl autorizovaný servis, něco tam možná i prodávali, nejsem si jistý (spíš obaly a tak?). A v Olympii (nákupní centrum o kousek dál od Brna) je značková prodejna Samsungu, která patří pod Euronics (a Euronics je koupen Datartem) a ta nejspíš zůstane jak je.

Proto bych se i divil, kdyby byly nějaké akce.

Superuser I
Superuser I

Tak jsem se díval na stránky Samsungu a ta prodejna v Olympii vypadá, že je a bude pořád nas vém místě a stěhuje se opravdu jen ten servis z Avionu na Nádražní. Tak to je škoda, nevím proč, ale myslel jsem ,že se sestěhuje oboje do jednoho místa. 

Superuser I
Superuser I

Na stránkách Samsungu je teď nové zákaznické centrum na Francouzské: https://www.samsung.com/cz/podpora/service/

Asi se tam budu muset podívat, jezdím skoro kolem do práce

Superuser I
Superuser I

To je zmatek a co to na té Nádražní teda? Tam to není,  nebo budou v Brně dvě servisní centra?

Autoři s nejvíce přijatými like