Podpora

Open search

Samsung Members: Benefity, podpora a novinky na jednom místě

Violin_KA Moderator
Moderator

Používejte aplikaci Samsung Members stejně jako já a dopřejte svému Galaxy tu nejlepší kondici.

SM.PNG

K čemu aplikace slouží a co všechno v ní najdete?

• Zajímavé tipy, jak co nejefektivněji využívat Váš telefon.
  • Novinky ze světa Samsung.
  • Diagnostika Vám umožní otestovat hardware telefonu a optimalizovat výkon.
  • Nechybí ani podpora, v podobě nejčastějších otázek a možnosti kontaktovat Samsung.

uber6.jpguber3.jpg uber4.jpg

• Nejzajímavější sekcí jsou pak výhody, formou pravidelných akcí, slev a benefitů pro věrné zákazníky. Momentálně si můžete v aplikaci stáhnout poukaz Uber a jezdit o 20% levněji.

uber2.jpguber1.jpg 

Pokud Samsung Members v telefonu nemáte, můžete si ji jednoduše stáhnout v obchodech Google Play a Galaxy Apps.

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Superuser I
Superuser I

Aplikace Samsung Memebers nyní přináší nově Vánoční odměny :-)

Screenshot_20181115-120046_Samsung Members.jpg

Superuser I
Superuser I

Včera byla v naší oblíbené apikaci Samsung Members spuštěna nová soutež s Názvem Super středa! Jedná se o to, že každou první středu v měsíci máte možnost vyhrát nějakou ze zajímavých cen, konkrétně včera se soutěžilou o skvělou powerbanku Samsung. Soutěž probíhá tak, že v průběhu dne přijde na telefon push oznámení s upozorněním o soutěži a následně se v apikaci dozvíte, kdy je nutné se pro výhru prokliknout. Gratuji včerejším výhercům, sám jsem štěstí neměl a to by se mi ta powerbanka tak líbila! members_streda.jpg

Apprentice

Já sice vyhrál  ale nevím kde kód uplatnit.Na Samsung.cz nejde koupit v e-shopu a na obchod samsung mi to zase píše neplatný kód.Tak nevím jestli to výhra doopravdy je 

Superuser I
Superuser I

Určitě o výhru nepřijdeš. Včera nebyla powebanka skladem, ale aktuálně by již koupit měla jít. Zkus tenhle odkaz:

https://www.samsung.com/cz/mobile-accessories/battery-pack-eb-p1100c/

Apprentice

Uživatel

@jv18  napsal:

Určitě o výhru nepřijdeš. Včera nebyla powebanka skladem, ale aktuálně by již koupit měla jít. Zkus tenhle odkaz:

https://www.samsung.com/cz/mobile-accessories/battery-pack-eb-p1100c/

Na zadaný product nejde promo kód uplatnit 😣

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím @Brembo ,

nahlásil jsem tvůj problém na oddělení, které má na starosti Samsung Members. Budou tě kontaktovat na tvůj e-mail s patřičnými informacemi, jakým způsobem výherní promo kód uplatnit

Kdybys potřeboval poradit i příště, určitě nám neváhej napsat na Community znovu. Rádi vše vyřešíme

Highlighted
Apprentice

@Brembo Na kuponu je kapitálkami uvedené, že je platný od 8. 2. ;-)

Apprentice

Jj,už jsem byl informován 😂 Moje chyba ,omlouvám se 😀

Autoři s nejvíce přijatými like