Podpora

Open search

První mobil s trojitým fotoaparátem u Samsungu je Galaxy A7

Superuser I
Superuser I

Samsung představil nový smartphone Galaxy A7, který se (pro mě překvapivě) může pyšnit titulem první mobil  s trojitým fotoaparátem na zádech od této značky.

Galaxy-A7.jpg

• Hlavní fotoaparát se světelností f/1,7 má rozlišení 24 MPx a normální úhel záběru
  • Druhý má 8 MPx, široký úhel záběru 120° a f/2,4
  • Třetí snímač má 5MPx, objektiv f/2.2 a slouží k hrátkám s hloubkou ostrosti
  • Čtvrtý snímač je na přední straně pro selfie a má 24 MPx (světelnost objektivu je f/2.0)

No, tak se zdá, že nám počty fotoaparátu začínají v telefonech trochu narůstat, co říkáte? Osobně jsem tipoval, že bude až v S10, ale tam tedy klidně může být těch fotoaparátů 5 (3 zadní a 2 přední - uvidíme).

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Jak jsem psal v jiném vlákně zde, tohle není nic pro mě. Myslím tím počet a umístění fotoaparátů. Naopak bych vypíchnul čtečku otisků, která je poprvé u Samsungu umístěna na boční straně. Na tu bych se docela těšil. Ale na druhou stranu doufám, že to není předzvěst umístění čtečky pro S10 a ta opravdu bude konečně v displeji. Čekám na to už víc než rok a troufám si říct, že kdo jako první přijde na trh s tímlhe řešením, které bude ale plně funkční a použitelné, ovládne trh. A ne jako nejmenovaná konkurence, která čtečku v displeji představila na svém luxusním modelu a následně o tom není ani vidu ani slechu a funkčnost jejich čtečky v displeji je diskutabilní.

Explorer

Musím říct, že je opravdu elegantní a ta čtečka na boku je nejlepší věc, co Samsung za x let vydal. Tak jsem si to vždy představoval. Tenký, kvalitní materiál, žádný "infinity displej", dostačující funkce a ještě k tomu pod 10 tisíc. Myslím, že to bude trhák!

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+
Superuser I
Superuser I

Mně by zajímala kvalita fotek A7 a hlavně i z A9. 

Autoři s nejvíce přijatými like