Podpora

Open search

Prémiové výrobky si zaslouží prémiovou péči

Highlighted
Violin_KA Moderator
Moderator

Nedělejte si žádné starosti a vychnutnejte si naše prémiové služby

Pomoc s nastavením, doprava a instalace zdarma, zapojení, předvedení, zapůjčení náhradního telefonu či televize - to vše v našich premiových službách Moje Galaxy, Moje Samsung domácnost a Moje QLED. Stojíme při vás, kdykoli je potřeba.

Nedávno jsme psali o našich premiových službách také v našem Community Blogu. Pokud jste ještě nečetli, neztrácejte čas a přečtěte si článek, který Vám příjemně ulehčí život.

Moje Galaxy

Upoutávka

Moje QLED

Upoutávka

Moje Samsung domácnost

Upoutávka

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Apprentice

Necelý den jsem majitelem S5e LTE, které má Wi-fi na úrovni implementované okolo roku 2000 a ignoranství vaší zákaznické podpory s odkazem na běžnou reklamaci prokazatelné konstrukční chyby vašeho tabletu mě  donutilo provést přímou analýzu a měření starého Galaxy tab A 10.1 2016 vs. včera zakoupený Galaxy Tab S5e LTE 2019 oba na nesdílené optice do routeru přivedené kontrolérem Cisco jako  2 x 1 Gbit/s WAN kabeláž CAT7 router Asus RT-AC5300 s posledním firmware, připojené pouze tablety a to na 5540MHz se šířkou pásma 80MHz s podporou 40 i 20MHz. Propustnost Asus routeru ve dvou 5GHz pásmech celkem podá teoreticky 4 334 Mbps a 1 000 Mbps v pásmu 2,4 GHz. Na jednom obrázku vídíte najednou zvýšenou rychlost komunikace u S5e a to z důvodu povolení Tri-Band Smart Connect funkce routeru pro optimální pásmo, kde dokáže pro každé zařízení na základě rychlosti zařízení, síly jeho signálu a intenzity využití jednotlivých pásem a k odstranění míst se slabým signálem využít 3 rádií a k tomu má 8 výkonných antén s funkci  AiRadar, jež inteligentně vykrývá a směřuje vhodný signál ke klientskému zařízení. Cena routeru je stejná jako samotný tablet! Jelikož na zahraničních webech lze nalézt mnoho stížností na wi-fi v S5e a celá podpora Samsung mě poslala dnes v rámci prémiové podpory slušně do..... Měl by sám výrobce evidentní konstrukční pochybení klientům  refundovat. Později provedu ještě videoanalýzu pro případné předejití dohadů s reklamačním... Podotýkám znovu, že veškerá zařízení mají svůj poslední firmware aměření je provedeno ve vzdálenosti 10 metrů od routeru přes 1 cihlovou zeď. je úsměvné že Tab A je připojen téměř 400Mbps a Tab S5e 65Mbps. Obyčejné android telefony za 3500 Kč se z tohoto routeru za stejných podmínek nakrmí na 200Mbps... Žádám o neprodlené řešení!

IMAG5846.jpgIMAG5847.jpgIMAG5848.jpgIMAG5850.jpgIMAG5851.jpgIMAG5852.jpgIMAG5854.jpg

Violin_KA Moderator
Moderator

Dobrý den, děkujeme vám za podrobné informace. Vašemu příspěvku se aktuálně pověnuji a brzy se vám ozvu s informací.