Podpora

Open search

Noční selfie? Levou zadní! Galaxy A6 a A6+

RomaniuS Moderator
Moderator

Znáte ten pocit, kdy si po večerech chcete pořídit selfíčko s někým známým a musíte hledat to správné světlo? Vyhovoval by Vám výkonný telefon s Infinity displejem, který dělá exkluzivní fotografie a ještě za přijatelnou cenu? 

Mám pro Vás favorita  Samsung Galaxy A6 a A6+

logo.PNG

Osmijádrový procesor                               Zabezpečená složka                               DOLBY Atmos

3GB operační paměti RAM                       Rozostřené pozadí (A6+)                     Dual Messenger

Chytrý hlasový asistent Bixby                 Always on Display (A6+)                      sAMOLED Infinity displej                        

predni.PNG

Díky přednímu LED blesku nebudete muset řešit, zda slunce již zapadlo. Přední fotoaparát ve vysokém rozlišení až 24 MP (A6+) a 16 MP (A6) se světelností F1.9.

dual_1.png

Plné 3 sloty určitě ocení fanoušci Dual-SIM telefonů, jelikož u Galaxy A6 | A6+ můžete využívat paměťovou kartu i dvě SIM karty současně.

*Dostupnost Daul-SIM varianty se může lišit dle prodejce  

cvcxv.jpg 

Již nebudete závidět ostatním, kteří doposud odemykali své telefony pomocí obličeje, a neustále zadávat různé znaky či PIN. Galaxy A6 | A6+ je vybaven funkcí rozpoznávání obličeje pro rychlé a snadné odemknutí přístroje, stejně jako naše vlajkové produkty.

Právě díky funkci rozpoznávání obličejů si můžete vybrat ze spousta nálepek, které reagují na úsměv a naklánění obličeje, a dodat tak svým fotografiím ten správný šmrnc.
samolepky.PNG

Co na něj říkáte? Mně osobně nejvíce fascinuje přední LED blesk a 24MP fotoaparát u verze A6+, s kterým musí být selfíčka naprosto vymazlené. Doufám, že nám tu brzy někdo ukáže, jak to fotí.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Apprentice

Selfie telefon? Nic pro mě, ale snad první telefon, o kterém slyším, že má blesk ve předu. Pro někoho může být naprostý boom. A navíc vypadá jak starší A5, tyhle hranaté "čtvercové" designy mám více v lásce.

JV

Pathfinder

Výborný foťák, zkoušel jsem u známé včera. Dobře uchopitelný a lehký, na čtečku dosáhne i ženská. Multitasking svižný, navíc App Pair s dvěma aplikacemi na jedné obrazovce. Za slušnou cenu, s tolika prvky z high-end telefonů, kloubok dole. Od včera doporučuji svým zákazníkům.

Autoři s nejvíce přijatými like