Podpora

Open search

Hledáte příležitost pro koupi nové TV? Tady je – Samsung Days! Za skvělé ceny teď pořídíte i soundbar, chladničku nebo pračku!

MichalaV Moderator
Moderator

Udělejte si radost právě teď a již neodkládejte pořízení nové televize. Odstartovaly SAMSUNG DNY!

Od 27.8. do 30.9.2018 jsme pro Vás připravili výjimečné ceny vybraných modelů televizorů Samsung. Vybírat můžete i ze soundbarů, chladniček a praček.

 

Proč využít Samsung Dny:

 

  • Potěšte sebe a svou rodinu zážitkem ze sledování TV a odkryjte nové záběry i v tmavých scénách. Teď je ten pravý čas na změnu!
  • Vylepšete Váš nový či stávající televizor skvělým zvukem díky soundbarům Samsung a vychutnávejte si Váš oblíbený film či pořad naplno
  • Vyberte si jednu z chladniček Samsung a využívejte moderní technologie k uchovávání potravin. Navíc nevytváří námrazu a šetří energii
  • Pořiďte si pomocníka pro krásně čisté prádlo s technologií EcoBubble – pračka Samsung je ta skvělá volba a s garancí dlouhodobého výkonu. Investice, na které nyní ušetříte.

samsung dny_logo.png

Čím si teď můžete vylepšit domácnost za speciální ceny:

 

Premium UHD: Vyšší řada Samsung televizorů, která Vás potěší bohatou výbavou.

 

Divácký zážitek zajišťují technologie, které si nový televizor zaslouží. Těšit se proto můžete na 4K UHD rozlišení. Auto Depth Enhancer Vám zajistí hlubší zážitek ze sledování díky pokročilé úpravě kontrastu. Scény tak vypadají jako skutečné! I u této řady dbáme na to, aby divák spatřil co nejvíce detailů i v nejtemnějších scénách – HDR Elite se o to postará. Stačí jen stisknout tlačítko na ovladači One Remote a sledovat, co se Vám líbí.

 

Televizor je designově navržen tak, aby podtrhl styl Vaší domácnosti. Je elegantní, působivě tenký a navíc je připravený sloužit opravdu kdekoliv - 360° design se hodí i do prostoru. A kabely? Ty zapojíte, zatlačíte je do drážky na zádech TV a uspořádáte kabely ve stojanu. Tím zachováte ničím nerušený vzhled a TV skvěle zapadne do Vašeho interiéru.

 

Chcete TV, která nabízí zábavu v možnostech volby aplikací? Chcete ovládat svá zařízení v aplikaci Smart Things? I to řada Premium UHD umí.

 

Už máte vybráno, jaký rozměr obrazovky chcete?

 

Vaší novou TV si vyberte zde: https://www.obchod-samsung.cz/samsung-dny

  

 

Soundbary: Jak vylepšit zvukový zážitek u Vaší nové či stávající televize? Využijte Samsung Dny na pořízení soundbaru!

Uslyšíte zvukové efekty jinak – čistě, vyváženě, poutavě. Uslyšíte srozumitelně dialogy. Dynamické provedení hudby Vám připraví kvalitní poslech pro jakoukoliv příležitost a své oblíbené skladby si můžete přehrát i z telefonu – díky Bluetooth.

 

samsung dny_soundbar_logo.png

 

Stačí připojit a poslouchat 😊

 

Špičkové soundbary za bezkonkureční cenu vybírejte zde: https://www.obchod-samsung.cz/samsung-dny

 

Chladničky a pračky: Za skvělé ceny vybavíte i svou domácnost – vybrané chladničky a pračky jsou v rámci Samsung Dnů se slevou. Zvolte si pohodlí, moderní technologie a tím ušetřete Váš čas.

 

Chcete další důvody ke změně? Tady jsou:

 

Úspora energie, technologie rovnoměrného chlazení a jistota, že se nevytváří námraza – to a ještě více přináší chladničky Samsung.

 

Pomocník na praní prádla se spolehlivými výsledky. Stačí jeden stisk tlačítka a odstraníte intenzivní skvrny. Navíc Vám díky aplikaci Smart Check jednoduše odhalí či diagnostikuje potíž a nabídne snadné řešení. Vyberte si pračku Samsung v rámci Samsung Dnů nyní se slevou.

 

Nové pomocníky do Vaší domácnosti vybírejte zde: https://www.obchod-samsung.cz/samsung-dny

 

Na stránkách www.samsungdny.cz naleznete modely za výjimečné ceny a seznam partnerů.

 

Máte další dotazy k akci či potřebujete pomoci s výběrem? Jsme tu pro Vás!

 

 

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Explorer

Explorer

hm hm... o soundbaru uvažuju že pořídím jako dárek, máte někdo zkušenost?

Autoři s nejvíce přijatými like