Podpora

Open search

Galaxy Watch

New Member

Ahoj.googlim ten isty problem a ja tetovanie mam.meranie tepu casto vypadava,pise ze vycistite hodinky :-D a AON mi vypina,dost nestastna zalezitost kedze jeden rukav mam a druhy sa chysta :-D 

First Poster

Dobrý den ,dnes jsem sparovala Active watch a chci je synchronizovat s healthem v s9 plus,tedy hlavne s krokomerem,aby byl na obou zarizenich stejne synchronizovany. V aplikaci Health v sekci příslušenství jsem pri vyhledani parovani v jednom případu snad ze 30ti hodinky nasla a sparovalo se to,pak se to ale odpojilo,a nyni to proste zarizeni nevidi. prosím o radu,diky

Superuser I
Superuser I

Je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Galaxy Wareable a hodinky v ní spárovat s telefonem, máte to takle, nebo zkoušíte jen v Health?

First Poster

Jasne,hodinky jsou normalnr pres bluetooth.v aplikaci jsem si nastavila ruzne veci do hodinek,mam tam i hudbu

..jen ten health si jede prakricky solo na kazdym zařízení

First Poster

poradíte mi tedy?

New Member

Dobrý deň potrebovala by som pomoct mam galaxy watch 42mm a mam probkem ze sa neviem cez samsung Wearable neviem prihlásiť na samsung account a ani si ziadne štýly hidiniek stiahnut nic ked sam prihladit ukaze mi biely obdĺžnik a nic viac

Explorer

Již se to řeší zde https://eu.community.samsung.com/t5/Wearables/Galaxy-Watch/m-p/1095899#M1257

Notař dočasně na Mate 20 pro