Podpora

Open search

Galaxy Watch

First Poster

Dobrý den, 

Pořídila jsem si také tyto hodinky, ale teda ve velikosti 42 mm a mám problém je spárovat s aplikací Health, počet kroků na hodinkách či záznamy z běhu a dalších aktivit se mi do aplikace nepřenesou a já samozřejmě nevím proč, synchronizace s galaxy watch nejde dokončit. Pokud to nepůjde tak jsou mi celkem k ničemu. Ještě další věc je, že se mi nechtějí připojit k Wi-Fi. Nebyla by nějaká rada? 🤔

Highlighted
Superuser I
Superuser I

S jakým telefonem hodinky používáte?

First Poster
S Huawei p20 lite
Superuser I
Superuser I

Je potřeba mít nainstalováno: Galaxy Wearable, Galaxy Watch Plugin a Samsung Health. Hodinky se spárují v aplikaci Wearable. Potud to pravděpodobně máte.  U všech těchto aplikací bych nastavil následovně:

Nastavení - Baterie - Spouštění aplikace a Spravovat ručně a povolit všechny tři volby

Nastavení - Aplikace a oznámení - Aplikace - Nastavení - Speciální přístup - Ignorovat optimalizace baterie a u všech tří dát Povoleno.  

Teď by měly aplikace fungovat, jak mají. Na wifi by mohlo pomoci v aplikaci Wearable - Nastavení - Připojení Gear a vypnout Synch. profily wifi. Ideálně ještě restart telefone po změnách v nastavení a wipe cache.

First Poster

Děkuji moc za odpověď, s aplikací se to již synchronizovalo, ale Wi-Fi furt nic, už to nepíše že to nelze, stále se připojuje, ale nedokončí to. S heslem by neměl být u těchto hodinek problém předpokládám, když na nich lze psát. 

First Poster

Odpovídat s Iphonem nejde ani v mesengeru. Mám Iphone 8 a zprávy se jen zobrazují. To mě ale vůbec nevadí hlavně že je vidím a pak se rozhoduji jak moc to pospíchá na odpověď.  

Observer

Dobry den, 

muzete mi prosim poradit ? Mam S9 plus a watchky, kdyz mi prijde na zprava na messenger, ukaze se mi na hodinkach pouze oznameni o zprave, kolega ma taky watchky ale huawey a pritom kdyz mu dojde zprava na messenger tak se mu ukaze cast textu. Muzete mi prosim poradit kde mam co spatne ? Vse ostatni funguje jak ma i smsky muzu cist i odepisovat. Diky za odpoved

Superuser I
Superuser I

Jen pro upřesnění dotazu, používáte Messenger nebo Messenger lite?

Superuser I
Superuser I

Pokud se jedná o "plný" messenger, musí být zapnuta volba viz. obrázek. Potom se na hodinkách zobrazí text zprávy, pokud je volba vyplá, naskočí pouze upozornění na počet zpráv.Screenshot_20190201-185424_Messenger.jpg

Observer

Super , vse funguje. Diky moc za radu. 

Autoři s nejvíce přijatými like