Podpora

Open search

Dny Marianne se slevou 20% na Galaxy A6 | A6+ | A8

Highlighted
RomaniuS Moderator
Moderator

Už Váš telefon dosluhuje a přišel čas jej vyměnit za nový? Vaše děti si v novém školní roku také přejí nějakou novinku, aby mohli soupeřit se spolužáky? Nyní je ta správná chvíle!

 

1.jpg

 

 

Během akce Dny Marianne si můžete vybrat telefon z řady Galaxy A s 20% slevou. Akce probíhá 14.9 až 16.9. a platí na modely Samsung Galaxy A8, A6 a A6+. Vybere si tedy opravdu každý.

 

Díky telefonu Samsung Galaxy A8, jeho duálnímu přednímu se světelností f/1,9 budou Vaše selfie jasné a ostré jako nikdy předtím. Dále si můžete vychutnat nové technologie našich vlajkových lodí jako asistenta Bixby, voděodolnost (IP68) a samozřejmě i dostatek výkonu pro každou aplikaci. Volit můžete mezi zlatou, fialovo šedou a černou barvou.

 

5.jpg4.jpg

 

 Samsung Galaxy A6 a A6+ určitě ocení všichni selfie maniaci. Jeho předností je čelní LED blesk, díky kterému již nebudete muset řešit západ slunce a Vaše selfie budou skvělé i v noci. Více o těchto modelech si můžete přečíst v mém článku Noční selfie? Levou zadní! Galaxy A6 a A6+.

 

Pokud se rozhodnete jeden z těchto skvělých a elegantních telefonů pořídit a nechcete s sebou nosit papírové kupony z časopisů Marianne a Marianne Bydlení, slevové kupony najdete i v aplikaci Dny Marianne, kterou stáhnete v Obchodě Play. Najdete v ní nagivaci do všech partnerských obchodů a hlavně ty ve Vaší blízkosti. Nezapomeňte si poté aplikaci stáhnout i v novém Galaxy, jelikož je v ní spoustu dalších slev, které Vám zpříjemní nakupování.

 

A jelikož u nás na Community jsme vždy o krok napřed, musím Vás informovat, že zároveň v měsíci záři probíhá také Cashback akce pro výše zmíněné telefony. Pokud byste využili obě akce, za Samsung Galaxy A6 neutratíte ani 5 tisíc. To už rozhodně stojí za to! Co myslíte?

 

 


Autoři s nejvíce přijatými like