Podpora

Open search

Bude 11. října 2018 představen telefon se 4 fotoaparáty?

Superuser I
Superuser I

Ahoj, tak co říkáte na novou A9? Mně se líbí každý nový model a vždy se těším na každou novinku. Neřeším obligátní kdo koho kopíruje, trend je trend. Samozřejmě mám rád i punc originality a vlastní rukopis výrobce. Každopádně umístění čoček fotoaparátů na boku telefonu v kobinaci s vystouplou optikou se mi nelíbí bez ohledu na značku telefonu. 4 čočky jsem do poslední chvíle nečekal a doufal, že se jedná o nějakou srandu. Tohle určitě ne! Trochu to evokuje srovnání s žiletkami, přičemž opravdoví znalci ví, že nejlepší je jedna klasická žiletka sevřená v kvalitním šroubovacím strojku. V telefonu mají význam maximálně dvě čočky a to kvůli různé ohniskové vzdálenosti, vše ostatní je šaškárna. Např., když konkurence nevěděla čím zaujmout, přidala třetí objektiv a byla z toho senzace na jinak průměrném telefonu. Zvyšování počtu objektivů není ale řešení. Jinak zklamalo umístění čtečky, čekal jsem ji na boku, to by se mi líbilo, takovou jsem ještě neměl :-) Celkově proč ne, zajímavý telefon, který bych možná rád vyzkoušel kvůli tomu foťáku, abych měl objektivní názor. I tak ale doufám, že tenhle "šílený" model má za úkol pouze odvrátit pozornost od chystané S10, která bude vypadat zcela jinak, normálně.

Autoři s nejvíce přijatými like