Podpora

Open search

Bude 11. října 2018 představen telefon se 4 fotoaparáty?

Superuser II
Superuser II

Ahoj, 

 

všude čtu informace, že Samsung svolal na 11. října 2018 tiskovou konferenci, na které chce představit nový smartphone. Spekuluje se o Galaxy A9. Na pozvánce k akci je popis „4× fun“ což podle některých může znamenat 4 fotoaparáty.

 

No nevím....není to už trochu moc? :-D I když je otázkou, jestli nebudou 2 vzadu a 2 vepředu. Nechám se překvapit. Pokud by byly 4 fotoaparáty vzadu, k čemu si myslíte že se to dá využít?

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Superuser I
Superuser I

tzn. dva vpředu a dva vzadu beztak. Klidně si vystačím s jedním, max. se dvěma na jedné straně a doufám, že u toho také zůstane. A hlavně doufám, že ty čočky nepolezou z těla jako u konkurence. Přešel jsem mj. kvůlu tomu z Huawei P20 na S8 :-)

Superuser II
Superuser II

také tipuji dva vpředu a dva vzadu. Jaké máš srovnání P20 vs S8 ohledně foťáku?

Superuser I
Superuser I

Já jsem koupil napřed na zkoušku S7 a byl jsem překvapen, jak parádně fotí. Ve dne skoro srovnatelně a v šeru dokonce i lépe než P20. S8 je na tom obdobně jako S7, akorát má lepší barvy a v šeru a v noci je znatelně lepší. Takže komplet přecházím se vším na Samsung :-)

Superuser II
Superuser II

Tak, A7 byla představena jako telefon s fotoaparátem 3 (zadní strana) + 1 (přední strana). Že by tedy nakonec náš odhad 2 + 2 vypadal jinak a budou 4 na zadní straně? 

Superuser I
Superuser I

Jsem z toho designu dost zklamanej, protože jsem opustil Huawei P20 mj. kvůli tomu, že má čočky nahoře a v rohu a navíc ty čočky dost přečnívají z těla. Koupil jsem S8, čočka v rovině a navíc s ochranným okrajem, umístění uprostřed. Navíc 3 čočky vzadu, no to je jen marketing, max. druhá ohnisková vzdálenost je využitelná, víc je nesmyl. Jsem rád, že teď mám jen jednu a jsem spokojenej. Navíc ten vzhled A7 je nechutně nudná tuctovka a jenom doufám, že to nebude nová designová linie pro všechny nové modely Samsungu.

Apprentice
  • 24Mpx hlavní snímač
  • 8Mpx širokoúhlý snímač se záběrem 120°
  • 10Mpx snímač se zoomem
  • 5Mpx snímač se zoomem
  • Pod fotoaparáty bude ještě umístěna přisvětlovací dioda
  • Chystaný Samsung Galaxy A9 (2018) bude zaměřený na mobilní focení
  • To bude jestli to bude vypadat nějak takto   No, 11. už je skoro tady - tak se nechme překvapit
Superuser I
Superuser I

Už je to tady, nezapomeňte sledovat! Takový menší svátek pro fanoušky. Usedám a těším se.

Violin_KA Moderator
Moderator

Doufám, že všichni sledujete

 

https://www.samsung.com/cz/

 
 

Superuser I
Superuser I

já se dívám na FB Samsungu, ale to asi nevadí :smiling-face20181011_112915.jpg