Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamy po arabsku

(Temat utworzony: 06-11-2019 09:36 AM)
334 Wyświetlenia
szakusek
Explorer
Opcje

Nie wiem czy to dobre miejsce. Ale odkad używam bety to wszędzie widzę reklamy targetowane po arabsku :smiling-face: facebook , wszystkie przeglądarki itp. Jakby coś było z geotargetingiem tych reklam. 

0 Like
10 Odpowiedzi
Budus
Pathfinder
Opcje

U mnie wszystko jest ok

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@szakusek a po jakich ty stronach biegasz lub co zaplikacje instalujesz? :smiling-face-with-sunglasses: Takie rzeczy raczej same się nie dzieją. :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
szakusek
Explorer
Opcje

Heh, znam tą odpowiedź. Prowadzę pogotowie komputerowe :face-with-tears-of-joy: nic z tych rzeczy. Telefon jest czysty i po żadnych stronach nie biegam. Chodzi głównie o reklamy kierowane lokalizacyjnie. W chrome np. Te reklamy pojawiają się w checkboxach na różnych stronach. Gdybym używał proxy/vpn w celu ukrycia właściwej lokalizacji to jak najbardziej bym to zrozumiał. Natomiast nie używam nic takiego dlatego to mnie zastanawia.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@szakusek przyznam się, że chrome, to pierwsza aplikacja, którą wyłączam na telefonie. I tak już od kilku lat. :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
szakusek
Explorer
Opcje
@Szewcu72 niestety moje korpo apki działają tylko pod chrome :S tak to zdecydowanie wolę Firefoxa - gdzie o dziwo arabskich reklam nie mam :face-with-tears-of-joy:
0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@szakusek, zerknij do ustawień prywatności w ustawieniach telefonu. Spróbuj zresetować identyfikator wyświetlania reklam w opcji Reklamy. Sprwadź czy przypadkiem nie jest włączona opcja Rezygnacja z personalizacji reklam. Niestety nie mam pewności czy te ustawienia odpowiadają za wyświetlanie reklam w aplikacjach. Daj znać czy to pomogło.


MagdalenaG
Helping Hand
Opcje

Cześć @szakusek,

Takiego problemu jeszcze nie widziałam :face-with-tears-of-joy: Sprawdź proszę podpowiedzi sugerowane przez @mirudo24. Jeśli to nie pomoże, to mogę ci jedynie zasugerować przesłanie zgłoszenia przez Samsung Members. Może deweloperzy znajdą jakąś konkretną przyczynę arabskich reklam :smiling-face:

0 Like
szakusek
Explorer
Opcje

Dzięki, proponowane rozwiązanie - reset identyfikatora pomogło. Dodam jeszcze, że po resecie identyfikatora w przeglądarce Chrome należało wykasować całą historię przeglądania. Reklamy wyświetlają się normalnie :winking-face:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@szakusek, dziękuję za informację zwrotną. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem :winking-face:


0 Like