Wsparcie

Open search

Powrot do Android 9

Apprentice

Po opuszczeniu beta testów w aplikacji Samsung Members podobno należy przejść do Smart Switch i tam wrocic do Androida 9.

Problem w tym ze nie ma tam takiej opcji a przycisk do powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania sie nie pojawia. 

Czy ktos z Was ma tez taki problem ?

Jak wrocic do oficjalnego One UI 1.1 na S10+ i wymusić pojawienie się tej funkcji w Samrt Switch ? 

Bede bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam 

56 ODPOW. 56
First Poster

Rownież mam ten sam problem, ktoś wie co i jak? :(

Superuser II
Superuser II

Trzeba poczekać do zaktualizowania aplikacji Smart Switcha. 

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Tzn? Aplikacja Samsung members podaje "już możesz wrócić. Skorzystaj ze Smart Switch" a ta, widzę ciągle komunikat , że "korzystasz z aktualnej wersji oprogramowania. Wiadomo kiedy opcja powrotu będzie dostępna? 

Superuser II
Superuser II

@MarcinRX To znaczy, to co napisałem.

Opisy dotyczace całej polityki programu testów są przygotowywane przed jej rozpoczęciem.

Teraz serwery muszą przetrawić tysiące "nowych" urządzeń, które logują się chociażby do aplikacji Smart Switch i przygotować dla nich opcję downgrade'u.

Trzeba wiedzieć, że wgranie wersji testowej zmienia klucz urządzenia, które od teraz rozpoznawane jest jako nowe.

Także czekamy.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
@szewcu72 dzięki za odpowiedź. Wiemy jak długo to może potrwać lub jak długo trwało w przypadku bety S9 ?
Superuser II
Superuser II

@MarcinRX szczerze, nie pamiętam ile to trwało na wcześniejszych betach. Nie przywiązywałem do tego uwagi, bo nigdy nie wracałem do wcześniejszych wersji. Zawsze trwałem na posterunku do końca testów. 😉

Beta Moderator
Beta Moderator

Cześć @MarcinRX,

Jest dokładnie tak jak napisał @Szewcu72: prace nad możliwością powrotu trwają i mamy nadzieję, że opcja ta będzie dostępna już po weekendzie  Jak tylko będzie gotowa do użytkowania pojawią się odpowiednie informacje w sekcji "Uwagi dot. wersji beta".

Apprentice
Hej. Dzieki za info. Czy zanim to nastapi moge bezpiecznie wrocic do poprzedniego oprogramowania kontaktujac sie z serwisem Samsung ? Czy oni moga wgrac mi na nowo oryginalny soft?
Beta Moderator
Beta Moderator

@MarcinRX: Tak, w serwisie powinni być w stanie ci z tym pomóc.