Wsparcie

Open search

Aktualizacje Sklep Play

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Betatesterzy czy macie problem z aktualizacjami aplikacji w Sklep Play?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@GrzesiekHa, nie zauważyłem żadnych problemów z aktualizacjami aplikacji w sklepie Google Play. Czym się objawiają problemy, o których piszesz?

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Superuser II
Superuser II

@GrzesiekHa jeżeli w aplikacji masz ustawione automatyczne aktualizacje i problem się pojawia, to wyczyść dane i pamięć sklepu.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@GrzesiekHa, nie zauważyłem żadnych problemów z aktualizacjami aplikacji w sklepie Google Play. Czym się objawiają problemy, o których piszesz?

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Apprentice

Po zainstalowaniu wersji beta aktualizacje nie instalują sie automatycznie .Trzeba wymuszać ręcznie.Natomiast dwie aktualizacje Przeglądarka Chrome i Android System WebView nie chcą się zaktualizować . 

Superuser II
Superuser II

@GrzesiekHa jeżeli w aplikacji masz ustawione automatyczne aktualizacje i problem się pojawia, to wyczyść dane i pamięć sklepu.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Beta Moderator
Beta Moderator

Hej @GrzesiekHa,

Czy problem nadal występuje po aktualizacji Programu Beta? Mieliśmy już zgłoszenia na ten temat, więc jeśli update nie pomógł, to zgłaszaj to proszę przez Samsung Members, żeby deweloperzy wiedzieli, że błąd nadal występuje.

Apprentice

Rozwiązanie przedstawione przez @Szewcu72 odniosło oczekiwany skutek.